reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

Ale super te fotki. Też bym taką chciała, ale u mojego wstydziocha mogłabym tylko plecki pooglądać!:-D:-D:-D
 
reklama
No to ja też wrzutę robię z 24 stycznia :-p A następne będą z 13 lutego :laugh2:
Na ostatnim takie dobitne potwierdzenie że Karolcia to Karolcia a nie Mikołajek :laugh2:
 
Śliczne dzieciaczki ja też sie już niemoge doczekać na swoje USG a to dopiero 23.02

Silka wasze maleństwo jest przesłodkie takie prawdziwe bobaskowe jak z reklamy , piękny pyzatek z Alanka
Zresztą wszystkie dzieciaczkie piękne
 
Shir piękna Karolcia :-D:tak::-D:tak::-D:tak::-D:tak:

Anrusku, dziękujemy :-) Twój Maluszek też się pewnie pięknie ustawi i już nie długo Nam pokażesz swojego ślicznego Dzidziołka :-) ( Ty chyba dziewczynkę będziesz miała, prawda ?? )
 
To ostatnie przedstawia co Karolcia ma między nóżkami :tak: Tak więc mamy pewność że to Karolcia :laugh2: Pierwszy raz się tak wystawiła dobitnie żeby znieść wszelkie nasze wątpliwości :-p
 
Czołem dziewczynki
Chciałam zapytać sie ile ważą wasze maluchy teraz?
Byłam dwa dni temu na usg 31 tydz. i Kalina waży 1420g lelarz p[owiedział że jest raczej mała troche mnie zdenerwował ale póxniej sprostował bo zapytał sie ile ważył Kuba a do olbrzymów nie należał ważył 2980 i 50 cm ale ja jestem a raczej byłam przed ciąża bardzo sczupła więc to chyba genetyczne wiadomo że nie urodzę 4 kilo:sorry2:
a więć jak byscie napisały mi wage waszych dzieci miałabym jakieś porównanie:tak:

Myślę ,ze nie masz się czym niepokoic. Dopiero teraz nasze dzidziusie zaczynaja tak naprawdę intensywny wzrost.Ja byłam na usg w czwartek - 32 tydzień, dzidzia waży 1600g więc tez raczej z tych mniejszych. Dla porównania zerknęłam na wyniki usg mojego starszego synka w 32tyg ważył 1800g a jak urodził się 3200, a siostrzeniec 1600g - urodzony tydzień przed terminem 3050g.
 
reklama
Mi z usg z 32 tygodnia wyszło, że mała waży 1800 więc chyba w normie :happy: lekarz pytał mnie ile ja ważyłam przy porodzie, bo mówił że dziecko pewnie będzie podobnie, mi się pomyliło wszystko i wyskoczyłam mu że 4800 na co on się zdziwił że to w takim razie sporo w rzeczywistości było 2 kg mniej, nie wiem chyba z nerwów czasem plotę takie bzdury
 
Do góry