reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Słuchajcie, a w którym tygodniu (miesiącu) najlepiej robić takie USG? I czy ktoś może wie, gdzie wykonać je w Poznaniu (interesuje mnie też cena)?
 
reklama
w krakowie jest moja kolezanka miala tam robione tylko nie znam adresu a kosztuje 200zl ale nie byla zadowolona bo lekarz nie nalezal do milych i jechal raczej na akort byle szybko:)
 
mila333
najlepiej celowac na 20-22 tydzien... wtedy robi sie "najwazniejsze" USG ciazy, wszystkie pomiary i stwierdza sie czy wszystko z dzidziusiem ok.
 
Czesc mamuski - lipcoweczki!!!!!
W moim brzuszku chyba zaczyna sie cos dziac:-):-) tzn. czesto zaczynam czuc burczenia w brzuchu zwlaszcza po jedzeniu .
Jest to bardzo mile, ale czasem niepokojace zwlaszcza jak cos tam zakuje od czasu do czasu.:no:
Jak tam z waszymi brzuszkami.??????????????????????
 
niunka19-82 - Ja tak mam od początku 16 tygodnia i miałam nadzieję, że to ruchy. Niestety lekarka uświadomiła mnie, że to tylko praca jelit. Czułam łechtanie, "motylki", "rybki" - ale ponoć to jeszcze nie to! Pierwsze ruchy mam mieć około 20 tygodnia. Czekam...
 
Dzieki :-(, ale myslalam ze mnie pocieszycie , a tu nic, trudno poczekamy, przeciez wkoncu musi sie zaczac coc dziac. Tez zaczol mi sie 16 t.c.Pozdrawiam
A przy okazji dziewczyny mozecie mi powiedziec jak wstawic te obazki , ktore macie i przedstawiaja one w ktorym tyg, jestescie.
 
Wejdź sobie na podforum: "Ciąża, poród, połóg" i tam na samej górze jest post:
sticky.gif
Przyklejony: jak wstawić "suwaczek"??? (
multipage.gif
1 2 )
dragonfly

Tam znajdziesz wszystkie instrukcje...

Ja też nadal czekam. Chociaż czsami w nocy budzi mnie jakieś "kopnięcie", może to już to? Sama nie wiem :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry