reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

negri - a jak Tobie te ruchy się objawiają??
Bo ja różne rzeczy czuję: od uderzenia do burczenia...ale moja lekarka mówi, że to jeszcze nie to! Że jeszcze za wczas...
 
reklama
chyba wczoraj cos poczulam takie jednorazowe szturchniecie ze srodka brzucha...nie moge porownac to do niczego wiec to chyba bylo to na co czekalam ale od tej pory nic:-(
 
Fajnie jestes blisko 20 tyg, wiec kto wie moze to pierwsze paczatki:-) kopania , ja musze jeszcze czekac , ale te moje burczenia i motyle to wole myslec ze powoli zaczynam wiedziec o istnieniu dzidzi:tak: niz myslec ze to praca jelit.
 
Witam wszystkie mamy ja poczulam pierwsze ruchy w 18 tygodniu cos jakby od srodka mnie kopalo takie bardzo fajne uczucie:-) :-) :-)
 
Czekamy i czekamy :-D
Ale dobrze byłoby już poczuć i być tego pewnym na 100%.
Kasia@25 - skąd wiedziałaś że to już to? Że to nie fałszywy alarm?

Może już wszystkie mamy ruchy a o tym nie wiemy? :-D
 
:-) Witam skad ja wiem ze to juz to?no bo to sie czuje nigdy przedtem nie czulas nic takiego ja czuje jak mala tam sie rusza<bedziemy mieli coreczke>i jak tam kopie bo czuje takie lekkie kopniaki :-) bardzo przyjemne uczucie :-) pozdrawiam
 
Dziewczeta ja pierwsze ruchy poczulam 17/18 tydzien a dwa tygodnie poźniej mąż dotykajac mojego brzuszka poczul kopniaczki pod reką :-)
wiem jednak ze sa kobiety ktore pierwsze ruchy poczuly w 22 tygodniu...i tez jest oki....czytalam ze te szczuplejsze czują wczesniej....zreszta zdarza sie tez tak ze kobiety czują ruchy ale nie rozpoznają te "to juz to".....zorientowac sie mozna gdy te dziwne mizianka w brzuszku powtarzaja się....
 
reklama
Hej czekalam i sie doczekalam, Zaczela dawac oznaki zycia , albo zaczol.
Niesamowite uczucie czasami zwykle burczenia i jakies fale w brzuszku, a czasem jakby cos zawirowalo, wogole zauwazam zwiekszone ruchy np. po jedzeniu, wtedy to sie dopiero dzieje:-) , nieraz nawet jakies burkniecie ze srodka, praca jelit ? , ale glosno i smiesznie.:-D pozdrawiam.
W nastepnym tyg. dowiem sie kto tak baraszkuje w srodku on czy ona?
 
Do góry