reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Mój syneczek ma humorki. Czasami ledwo mnie pogilga przez cały dzień a czasami jak nie pociągnie z kopa! Różnie to bywa. Faktycznie, te mocnijesze kopniaczki bywają nieprzyjemne, aż mnie podnosi z krzesła czy z łóżka :-D, ale mimo tego bardzo je lubię.
Zauważyłam, że jak tak mocniej kopie to lubi się wtedy pobawić ze mną w pukanie w brzuszek, zawsze mi odkopuje w tym miejscu gdzie zapukam. Może też ma lepsze i gorsze dni?
A najbardziej lubię obserować jak brzuszek od tych kopniaczków się unosi. To słodkie!!!
 
reklama
moja corcia to tak mocno kopie ze hoho !!!! wyczowam nawet jak porusza raczkami i nozkami to bardzo mile uczucie moj maz tez juz bardzo wyraznie czuje swoja corcie ! mi ruchy nie sprawija bolu no moze raz mala tak mocno kopnela ze zabolalo , ale poza tym to uwielbiam to uczucie kiedy ona sie porusza super sprawa!
 
Mój synek zazwyczaj jest w miarę delikatny, tylko czasami mamusi nie oszczędza jak przykopie, chociaż to na szczęście nie boli, ale takie dziwne uczucie jakby chciał mi coś z brzucha wykopać. Wtedy podskakują gazety i książki delikatnie oparte na brzuchu:-))) Ale najlepsza zabawa jest wieczorem, jak próbuję zasnąć, on się wtedy wierci w najlepsze i ostatnia rzecz na jaką ma ochotę to odpoczynek!!!
 
Hej mamuski :-)
My czekamy na Szymka, wiercipetka niezle daje czasem popalic , ale czasem caly dzien prawie nic dopiero pod wieczor zaczyna baraszkowac.
Ostatnio odczuwam niezbyt mile uczucie jak maly sie wierci , jakbym miala w srodku wszystko obolale, jak kopnie rowniez zaboli.
Ale ciesze sie ze sie rusza i wiem ze wszystko jest ok.
pooooooooooozdrawiam wszystkie mamcie;-)
 
Muszę coś "nasmarować w tym wątku bo ostatnio te ruchy to obłęd-też tak macie...po kilkanaście razy dziennie i to tak żwawo, intensywnie jak by jakiś "obcy przemieszczał się pod skórą" mnie to cieszy, wiem że jest bardzo aktywne;-)
 
marika - mam takie same odczucia, maluch znowu rusza się bardzo dużo i często, ale tym razem więcej się przemieszcza i wypycha niż kopie, raz mam wielką gulę po lewej raz po prawej stronie brzucha, zresztą cały czas mam niesymetryczny brzuch :baffled: śmiesznie to wygląda. Często też brzuch faluje a mój M. się pyta jak ja to robię, dowcipniś :happy:
 
ja tez mam takie uczucie a i brzuch u mnie tez czesto faluje. Nawet nie wiem kiedy moj synek spi i odpoczywa- jest taki aktywny. Jedyne co mi sprawia troche bolu to to jak wpycha sie pod prawe zebro i zaczyna sie tam wiercic. No i ostatnio zaczyna mocno mi uciskac na pecherz co tez jest troche bolesne i dokuczliwe przy chodzeniu. A tak to jest wszystko ok. Pozdrawiam
 
reklama
Ruchy są ekstra najlepsze takie kiedy wypycha taką gulke i jeżdzi po całym brzuchu. :-)Mój dzidziuś także bardzo aktywny aż cały brzuch mi pływa, podnosi sie, opada, podskakuje. Musze przyznać że niektóre ruch potrafią być aż bolesne np kopanie w pęcherz jak bym miała sie zasikać :-) i te usilne próby wepchania się pod rzebra i nie chce z tamtąd iść mawet jak "go" masuje:-) Ja nie wiem kto mieszka w brzuchu dlatego to "go":-)
 
Do góry