reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Dołączył(a)
10 Styczeń 2007
Postów
1
Cześć nazywam się Anita i będę mamą w lipcu, jestem tu pierwszy raz. chciałabym dowiedzieć sie czy któraś z Was robiła może badania USG 4D ? :-)
 
reklama
A może właśniej rozbijmy to na kilka wątków? Bo do tej pory w tym głównym zgromadziłyśmy wiele zagadnień, które można pogrupować. No i nasz dział wyglądałby bogato ;)
 
bardzo dobry pomysl... tereaz wszystko jest takie niepoukladane..... balagan jakis nam sie kobietki tutaj robi :) pozdrawiam wszystkie lipcoweczki:-)
 
hej możemy rozbudować-pewnie, zawsze można. Ale to temat o usg 4d, więc by wypadało tu pisać na ten temat, umieszczać zdjęcia z tego usg itp..
można też pisać o wszystkim-nikt tego nie zabroni ale przez to możemy podzielić się na grupy:dry: więc do dzieła dziewczyny, umieszczajcie zdjęcia-ja tego usg nie miałam i nie będę miała.pozdrawiam
 
Hej!
Napiszcie coś o tym USG 4D. Jestem z Oświecimia i szukam dojścia do takiego USG, może macie jakieś namiary na Kraków lub Bielsko?
Czy takie USG jest dokładne??
 
Anna namiarów na Kraków ani Bielsko nie mam - mieszkam na drugim końcu Polski. Usg 4d miałam robione podczas pobytu w szpitalu. Czy jest dokładne...? myślę że tak samo jak normalne ponieważ to na podstawie aktualnych wymiarów Twojego dzidziusia program komputerowy tworzy Jego obraz. Efekt wizualny jest niesamowity. Choćby dlatego warto sobie takie usg zrobić. Natomiast myslę że z uwagi na koszt, w zależności od miasta od 200 PLN, lepiej się zastanowić, bo może warto wydać te pieniądze nacoś innego dla dziecka ;-) . A to jest chyba taki kaprys, chyba że kogoś stać na to i ma ochotę zaspokajać swoje kaprysy :tak: :-D
 
A u mnie takie USG kosztuje 100 zł plus 10 zł płytka,już jedno takie miałam (choć mało było widać) a teraz w 19 tygodniu będę mieć kolejne
 
Karinka to naprawdę nie dużo. A widzę że jesteś z Wrocławia (urodziłam się tam :tak: :-D ), ja mieszkam w Olsztynie i tutaj poniżej 200 PLN nie znalazłam a sprawdzałam z ciekawości. To myślę że tez bym się skusiła ;-)
 
reklama
Szkoda, że to badanie tyle kosztuje :-( . Znalazłam w Krakowie za 200 i 250 zł. Trudno. Myślę, że warto wydać te pieniądze. Za kilkanaście lat siądę z moim dzieckiem i będziemy oglądać jak to wyglądał/a w brzuszku u mamusi. :-D
 
Do góry