reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Dzisiaj Julek oglądając Budzika tańczył (kiwał się na boki)słysząc jak śpiewają dzieci.Ale zabawnie to wygląda.
 
wiecie co dziewczynya moja mala zaczela jesc banana , swierzego skrobie jej lyzeczka i wsuwa jak nie wiem ....:szok:a jakis czas temu nie chciala wogule jesc owocow, moze nie byla jeszcze na nie gotowa??:confused::sorry2:

U nas Mala duzo pije mleczka w nocy az 3 razy i cysia ciagnie zanim butla sie przygrzeje, ale potrafi tak 130, 150 a czasem tylko 70 w nocy (ale za jedym razem potrafi tyle sciagnac),rano postanowilam ja uczyc i dawac kaszke ryzowa na mleku -lyzeczka , pozniej herbatka , soczek, ciasteczko,obiadek 190ml, i deserek bananek skrobany, lub biszkopcik, albo jabluszko rozgotowane:-);-) noi mleko w miedzy czasie , i herbatki , ogolnie Moja mala duzo pije herbatek i soczkow :tak:
Pozdrawiam
 
Nicoya - po zjedzeniu 250 ml budzi sie co 3 godziny? A moze nie jest głodne tylko zabki ida na przykład. Może daj mu smoczka zamiast butli, albo posmaruj żelikiem.
.
Malwa ma już dwie dolne jedynki - a to budzenie się to jeszcze przed ząbkami było i jest nadal - nie sądzę by to o ząbkowanie chodziło - smoczek dostaje, dziąsełka daje sobie pomacać (czyli nie bolące) , taki chyba jej urok. Wczoraj był u nas znajomy na chwilę i stwierdził że ich syn dopiero po 2,5 roku przesypiać zaczął noce...
 
Niom , ostatnio naprawde robi postepy w jedzonku a te nocne 3 karmienia wykanczaja juz mnie i nie wiem jak mam zaczac ja oduczac tego ....bo powinna juz wytrzymac cala noc bez jedzonka albo chociarz raz karmic bym chciala ...znacie jakies psosoby a ile wy karmicie razy ? nie mowie o tych cycusiowych maluszkach heh
 
reklama
zazdroszcze Moja Mala sie budzi jakby byla na cycusiu a jest na butli ....hmmm moze bede jej podawac same napoje?? albo kaszke ???no juz nie wiem co robic a jak u was jest ??? kiedy zamierzacie przestac karmic maluchy ...ps. chodze jak zombie :-:)sorry2:
 
Do góry