reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Antoś ma już 9 ząbków
Wszystkie jedynki, dwójki i... uwaga uwaga szóstka!!! :szok::szok::szok:

wyszła już prawie cała, śliczny ząb trzonowy.

zaskoczyła nas bardzo, odkryliśmy ją przypadkiem, gdy już prawie cała była na wierzchu. Stąd chyba ta jego temperatura...

podrawiamy
 
Ojejkus ale macie duzo ząbeczków:szok: u nas jak na razie 4 perełki...3na dole i jeden na gorze....ale widze ze idzie nastepna jedynka na gorze:tak:

Itinea-zaskoczyłas mnie strasznie tą szóstką....:szok:

Gratulujemy zabków Kochanym Dzieciakom:tak::-D
 
Oooo wielkie gratulacje dla Antosia za pierwszego trzonowego ząbka

U nas przez jakis okres cisza i od miesiąca wychodzą dwójeczki górne i dolne więc wszystkich razem mamy 8
 
Myślę ,że to 6, chociaż może też być "piątka". Ząbek jest prawie na końcu dziąsła. Pewność, który to ząbek, zyskam dopiero gdy wyrosną pozostałe ząbki ;)
Nie zdziwi mnie jednak, jesli to szóstka, w mojej rodzinie już kilka dzieci rodziło się z ząbkami ;)
 
Julek od kilku dni sypia w ciągu dnia tylko raz okgodz11-12 i śpi przeważnie 3 godz
Bardzo mi to odpowiada bo moge przez ten czas spokojnie zrobić obiad,sprzątnąc i posiedzieć na necie:-D
 
Julkowa- moja tez robi sobie taka drzemke:tak::-Da nawet dwie....z tym ze jedna jest zawsze dlugaaaaaa tak 2 lub 3 godz. wtedy spokojnie moge wszystko sprzatnac i jeszcye ugotowac obiad:shocked2: hahhaaaaa bardzo sie ciesze gdy moj Anolek wtedy spi i spi....
 
reklama
U nas ze snem po wakacjach jest straszna porazka , Blanka kladzie sie kiedy chce w ciagu dnia jest zmeczona i o 16 robi sobie drzemke i chodzi pozniej spac ...co ja mam zrobic zeby znow wrocila nasz rutyna ?:-(przez to chodzi nie wyspana i marudna i jakas zakrecona
 
Do góry