reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

saratonia no tylko ci pozazdroscic wiec sadze ze sie wysypiasz??:-);-) a co do jedzonka to wydaje mi sie ze je w sam raz moja julka wazy 10 kg a wcina wszystko i co chwilke buzia rusza:-D:-D czasmi jak gdzies idziemy to az wstyd bo jak tylko cos zobaczy do jedzenia to sie trzesie krzyczy jakby od tygodni nie jadla:):zawstydzona/y:
 
reklama
Skad ja to znam mój cały czas mówi mniam w sklepie w kuchni mniam, u dziadków mnaim, wychodzi na to że moje dziecko jest niedozywione odpowiednio przeze mnie
 
hehhe no mysialam ze tak jest tylko u nas:-D Moja tez najlepiej jakby co chwila cos jadla,ostatnio smialam sie z mezem ze je wiecej od nas:szok::-D
 
Wiecie co jak czytam, ze wy takie niewyspane bo dziecko się w nocy budzi a potem spicie tylko do 8.00 rano to przepraszam, ale śmiac mi się chce
Julia oczywiście nocy nie przesypia. czasem obudzi się raz a czasem z 5 razy. Śpi w swoim łózeczku Zasypia między 21 a 22. Budzi sie rano między 7 a 8. ja wstaję o 6:30, nie spię w dzień i chodze spać między 23 a 24. Pomyślcie sobie o tym, jak powiecie, ze jesteście niewyspane...
 
paaulisia20 - nic sie nie martw brakiem ząbków. Mówi sie, ze im później dziecko zabkuje tym ząbki mocniejsze. ile w tym prawdy trudno ocenic. Jasne, ze przydałby się jakies siekacze bo to dziecku ułatwia jedzenie ale na wszystko przyjdzie pora. Mojej Julii pierwsze dwa zeby wyszły tuz przed roczkiem. Teraz mamy 4 jedynki, dwie czwórki i dwójka w drodze. I nie powiem przechodziła to zabkowanie bardzo kiepsko ( marudzenie, slinienie, brzydkie kupy, brak apetytu i gorączka). Skoro dwa zębole już jej wyszły i wyjda i kolejne. Mi pediatra powiedziała, ze zna przypadek kiedy dziecko zaczynało ząbkować w wieku 2 lat:szok:
 
ojjj rita dziekujemt ci za twoj wsanialy wyklad ale wez pod uwage ze kazdy ma inny organizm i jedne z nas moga czuc sie wspaniale po nie przespanej nocy ( tak jak ty) a jedne po prostu zmeczone
moja julia tez czasami budzi sie w nocy i tez czuje sie nie wyspana i nie widze w tym nic zlego
 
Wiecie co jak czytam, ze wy takie niewyspane bo dziecko się w nocy budzi a potem spicie tylko do 8.00 rano to przepraszam, ale śmiac mi się chce
Julia oczywiście nocy nie przesypia. czasem obudzi się raz a czasem z 5 razy. Śpi w swoim łózeczku Zasypia między 21 a 22. Budzi sie rano między 7 a 8. ja wstaję o 6:30, nie spię w dzień i chodze spać między 23 a 24. Pomyślcie sobie o tym, jak powiecie, ze jesteście niewyspane...
Nawet nie skomentuję tego co napisałaś...:sorry2::confused:
 
Antoś ma już wszystkie ząbki. Jako ostatnie "wykluły się" górne trójki.

Byliśmy u pedodonty, mały niekoniecznie dał się zbadać, ale wszystko jest ok
 
reklama
Do góry