reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Aktualnie Kacper ma jedną drzemkę w ciągu dnia i zazwyczaj trwa ona ok 1,5h.Zasypia różnie,raz sam się położy,raz ja go kładę i nucę jakąś kołysankę a wieczorem po myciu i kolacji kładę go,"uciekam z pola widzenia" i czytam bajki na dobranoc.Po jednej śpi:tak:
Więc teraz nie narzekam na spanie.:tak:
 
Aktualnie Kacper ma jedną drzemkę w ciągu dnia i zazwyczaj trwa ona ok 1,5h.Zasypia różnie,raz sam się położy,raz ja go kładę i nucę jakąś kołysankę a wieczorem po myciu i kolacji kładę go,"uciekam z pola widzenia" i czytam bajki na dobranoc.Po jednej śpi:tak:
Więc teraz nie narzekam na spanie.:tak:
Mam pytanko, czy jak spi ci Kacperek 1,5 h w dniu to o ktorej ci zasypia wieczorkiem i wstaje rano??? bo mam z moja Roksnka problem ostatnio nie chce mi spac w nicy budzi się, chodzi spać o 8 wieczór i wstaje po 6:) a co do czytania to grzecznie Kacperek leży jak mu czytasz???nie interesują go obrazki??? jak możeszz to przypomnij ile ma twój Kacperek???
 
Witam :) Mam pytanko : Co robic jak moja 22 miesięczna Natalka po poludniu zasypia miedzy 14 a 16 a pozniej idzie spac o 22? To chyba nie powinno tak byc.Próbowała połozyc ja wczesniej po poludniu miedzy 12 a13 ale to nic nie dalo bo pozniej za to zasypiala ponownie o 18 co i tak doprowadzilo w rezultacie ze zasypiala miedzy 22 a 23.Poradzcie co robic zeby szla mi spac np.o 21Pozdrawiam :)
 
Witam :) Mam pytanko : Co robic jak moja 22 miesięczna Natalka po poludniu zasypia miedzy 14 a 16 a pozniej idzie spac o 22? To chyba nie powinno tak byc.Próbowała połozyc ja wczesniej po poludniu miedzy 12 a13 ale to nic nie dalo bo pozniej za to zasypiala ponownie o 18 co i tak doprowadzilo w rezultacie ze zasypiala miedzy 22 a 23.Poradzcie co robic zeby szla mi spac np.o 21Pozdrawiam :)
witam cię Moniko, widzę że tutaj pustka od dłuższego czasu!!! ja też miałam taki problem i sama przestawiłam córeczce te godziny,pierwsze dni będą ciężkie bo dziecko musi się przestawić:) ja zaczęłam moją Roksankę kłasć o 20 i spała mi tak do 7 rano a potem ją kładłam na drzemkę około 11 i wstawała mi najpóźniej około 13 :) od kilku dni już jej nie kładę w ogóle w dniu bo zaczęła mi w nocy wstawać:)pozdrawiam mamusie
 
reklama
Do góry