reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze miasto - luźny temat:):)

ja też jestem z północy, dokładnie ze Szczecinka, pięknego miasta 40tys :-) Jeziorko, basen, lasy i....... zakład który nas podtruwa :baffled::wściekła/y: otwierasz okno a tam "zapach" drewna piłowanego bleeee. Ale pomijając ten nieprzyjemny fakt to ogolnie jest pięknie, zapraszamy z Julką :-)

no to może jeszcze trochę mamusiek z północy się odezwie to dorównamy ilością mamuśkom z południa:tak::tak::tak:
 
reklama
Ja tez jestem z polnocy:) dokladnie z Iławy :-)
Najblizsze miasto ktore przychodzi mi na mysl to Ostroda lub Olsztyn.
Ilawa to sliczne miasteczko, mamy piekne jezioro i widoki niesamowite, turystyczne miasto, polecam na urlop no i oklolice tez sa piekne i swietne miejsce do wypoczynku. choc teraz nie mieszkam tam to kilka razy do roku przyjezdzam do rodzicow, zawsze czeka na mnie (moja rodzinke) moj dawny pokoj:-D
 
Ja tez jestem z polnocy:) dokladnie z Iławy :-)
Najblizsze miasto ktore przychodzi mi na mysl to Ostroda lub Olsztyn.
Ilawa to sliczne miasteczko, mamy piekne jezioro i widoki niesamowite, turystyczne miasto, polecam na urlop no i oklolice tez sa piekne i swietne miejsce do wypoczynku. choc teraz nie mieszkam tam to kilka razy do roku przyjezdzam do rodzicow, zawsze czeka na mnie (moja rodzinke) moj dawny pokoj:-D

Iława to faktycznie dobre miejsce na odpoczynek :-):-):-)
 
Marko10, w sumie to już 7 lat:)Studia mnie ściągnęły do Gdańska i tak już zostało.
BeataZ, Jeziorak i Iława super miejsca. Mamy łódkę w Siemianach i domek w Makowie, więc często bywamy w Twojej okolicy.
 
Oj a jest ktos poza mną i Justysią z Wielkopolski, hallooo Poznań i okolice :-)
A tak w ogóle to zazdroszczę Wam Pomorzanki, fajnie tak mieć blisko do morza, ehhhh
 
reklama
willsonka Chodzi Ci o tą Milówkę gdzie Golcowie się wychowali??? Bo właśnie tam byłam rok temu w podróży poślubnej (no nie był to miesiąc miodowy, ale 9 dni miodowe) :rolleyes:
Może fajne, ale na wakacje to w góry jeżdzimy :tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny z Pomorza, to w takim razie za rok nad Bałtykiem się spotkamy to zamki będziemy budowac z piasku z naszymi Maluchami :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry