reklama

Nasze miasto - luźny temat:):)

kamlotka

Fanka BB :)
Miasto
pomorskie
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie ma sprawy, wszystkie się pomieścimy na plaży :tak: I te kobietki ze śląska i wielkopolski też zapraszamy z Maluchami, kazda para rąk się przyda do budowy, bo to będzie ogromnyyyyyyy zamek :-D:-D:-D:-D:-D:-D

reklama

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie ma sprawy, wszystkie się pomieścimy na plaży :tak: I te kobietki ze śląska i wielkopolski też zapraszamy z Maluchami, kazda para rąk się przyda do budowy, bo to będzie ogromnyyyyyyy zamek :-D:-D:-D:-D:-D:-D
he, he wiekszy niż w MALLBORCU !!!
Jak się wszystkie zbierzemy i połączymy nasze siły to zamek w Malborku stanie się taki "tyci tyci" w porównaniu do naszego :-):-):-)

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Miasto
Grajewo
Rozwiązania
0
Ja się tu jeszcze nie wpisałam:-)
Pochodzę ze Starachowic w świętokrzyskiem, mąz pochodzi z Białej Podlaskiej, a mieszkamy w Grajewie niedaleko Ełku.Straszliwa, straszliwa dziura, której ni elubie. Basenu nie ma, w ogóle niczego nie ma:no:. Masakra! Ale cóż? Mąż jest strażakiem i tu dostał przydział służbowy. I co było robić? Zebralismy klamoty i przyjechaliśmy do Grajewa. Okolice są fajne i to jedyna pociecha - 40 do Augustowa, 25 do Ełku, kilka mniejszych jezior w okolicy. Mieszkalismy 6 lat w Wawie, więc ciężko było się przyzwyczaić do wiochy. Pozdrawiam! Nad je

daisy26

Miasto
Międzyrzec Podlaski
Rozwiązania
0
Ja się tu jeszcze nie wpisałam:-)
Pochodzę ze Starachowic w świętokrzyskiem, mąz pochodzi z Białej Podlaskiej, a mieszkamy w Grajewie niedaleko Ełku.Straszliwa, straszliwa dziura, której ni elubie. Basenu nie ma, w ogóle niczego nie ma:no:. Masakra! Ale cóż? Mąż jest strażakiem i tu dostał przydział służbowy. I co było robić? Zebralismy klamoty i przyjechaliśmy do Grajewa. Okolice są fajne i to jedyna pociecha - 40 do Augustowa, 25 do Ełku, kilka mniejszych jezior w okolicy. Mieszkalismy 6 lat w Wawie, więc ciężko było się przyzwyczaić do wiochy. Pozdrawiam! Nad je

Mieszkam 20 km od bialej podl. :-)

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Miasto
Grajewo
Rozwiązania
0
Daisy :-D, mój mąz bardzo tęskni za swoimi rodzinnymi stronami. Mnie też się Biała podoba.Takie miasto nie za duże, nie za małe- wsamorazowe:-)
A chciałam dopisać, że nad jeziorem tez zamki z piasku całkiem niezłe wychodzą, może ni etakie jak nad morzem, ale zawsze. No i do mnie bliżej Ślązaczkom:tak:

daisy26

Miasto
Międzyrzec Podlaski
Rozwiązania
0
Dmuchawiec a nie mysleliscie o powrocie do Białej Podl. z tego co sie orientuje ostatnio były przyjecia do strazy do bialej i do międzyrzeca podl. (wiem bo mój tato jest strażakiem:-))

pozdrawiam

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Miasto
Grajewo
Rozwiązania
0
Myslelismy o Lublinie na poczatku.Jak nas dali do Grajewa, to nie mozna było sie przeniesc.Teraz pewnie nie byłoby juz takiego problemu, ale kupilismy tu mieszkanie na kredyt ...Wiesz jak to jest, zadomowilismy sie.Ale, szczerze mowiac z drugiej strony nie wyobrazam sobie zostac tu na zawsze, wiec moze?
Swoja droga strazaki to fajne chłopaki, prawda?:-D
Buziak!

reklama

daisy26

Miasto
Międzyrzec Podlaski
Rozwiązania
0
Oj tak strażaki to fajne chłopaki.....moj mąż chciał się załapać ale jak był młody to załatwił sobie "d"kategorie bo przecież nie chciał isc do woja i tym samym zamknął sobie droge do mundurówek :(

pozdrawiam

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania