reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze miasto - luźny temat:):)

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Dołączył(a)
12 Maj 2008
Postów
3 302
Miasto
Bielsko
Ostatnie posty na wątku fotkowym nasunęły mi taka luźna myśl o nowym wątku.... :-p
Dziewczyny skąd jesteście??:confused: Jak się Wam mieszka.....??
Temat rzeka mlekiem płynący:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ostatnie posty na wątku fotkowym nasunęły mi taka luźna myśl o nowym wątku.... :-p
Dziewczyny skąd jesteście??:confused: Jak się Wam mieszka.....??
Temat rzeka mlekiem płynący:-D:-D:-D:-D
Właśnie rano wstałam i pierwsza myśl jaka mnie naszła to ,że założe taki temat na forum, ale chyba nie zdążyłam he he he:-D

No więc ja jestem za śląska z małej miejscowości Rydułtowy na trasie Rybnik Racibórz!
 
A ja mieszkam w LASKACH!:-)
Wiocha w WIELKOPOLSCE leżąca pod KĘPNEM.(niewiem,czy wam cos to mówi).Kępno ,miasto leżące z 80km od KALISZA .STĄD pochodzi mój mąż,i jak narazie mieszkamy u teściów.A ja pochodze z NAMYSŁOWA dziewczyny z Wrocka napewno wiedzą;-),a na basen do OLEŚNICY jezdzimy,no teraz mamy przerwe;-)!!!

Dodam,że od wiosny zaczynamy budowe i kiedyś będziemy już na stałe mieszkać pod TURKIEM lub podKONINEM jak kto woli!(TUREK troszkę bliżej):-):-):-)
 
A ja mieszkam w LASKACH!:-)
Wiocha w WIELKOPOLSCE leżąca pod KĘPNEM.(niewiem,czy wam cos to mówi).Kępno ,miasto leżące z 80km od KALISZA .STĄD pochodzi mój mąż,i jak narazie mieszkamy u teściów.A ja pochodze z NAMYSŁOWA dziewczyny z Wrocka napewno wiedzą;-),a na basen do OLEŚNICY jezdzimy,no teraz mamy przerwe;-)!!!

Dodam,że od wiosny zaczynamy budowe i kiedyś będziemy już na stałe mieszkać pod TURKIEM lub podKONINEM jak kto woli!(TUREK troszkę bliżej):-):-):-)


Znam:p Jak byłam mała jeździłam z rodzicami do Mikorzyna. Cudownie było. Fajne tereny:) W Mikorzynie jest kościół św Idziego a w nim obraz co się odłsłania jak w Częstochowie:p:laugh2:
 
A ja jak wspomniałam mieszkam w Katowicach...to takie miasto słynące z dużej ilości spalin, itd. Ja na szcęście mieszkam w zielonej części Katowic, w dzielnicy zwanej Ligotą, blisko lasów (widzę je z okna i balkonu). Także wbrew pozorom Katowice mają też bogata zieleń. Ale samo centrum jest okropne...z dworcem pkp na czele. Jedyne co jest dobre to dobra infrastruktura drogowa z Katowic. W zasadzie z każdej strony Katowic jest szybka trasa. Najbardziej polubiłam słynną DTŚ. Przechodzi ona obok słynnego centrum silesia(wkurza mnie ten sklep, mnóstwo ludzi, pokaz mody itd. Nie jeźdżę tam już na zakupy. Bliżej i przyjemniej do Mikołowa.
Mieszkam w Katowicach od Lipca, i mam tu oddalony o 10 min piękny Park...gdzie chodze z mała na zakupy (blisko akademików). Mała ma duży wybór placów zabaw i 5 dzieci w klatce ze swojego rocznika:) 3 chłopców i 2 dziewczynki.
A w Niedzielę wybieramy się na ul żelazna w Katowciach na basen dla niemowlaków...Już się nie mogę doczekać. Ciekawe jak zachowa się mała w wodzie:)
 
Jest ładny KOŚCIÓŁEK.Ale jeszcze nie mialam okazji tam być;-)!!Wogóle w drodze do Kalisza to sa chyba z trzy KOSCIOŁY!

WILSONKA a TY skąd???:-)
 
Z KATOWIC DO MIKORZYNA:szok::szok::szok:!!!
No to trasa nie mała!!
Zazdroszcze CI tego basenu!!
Kurcze my też musimy się odchamić i na jakieś pływanko sie wybrać .Karol już jobla dostaje:-):-);-)z braku wody,wiekszej ilości;-)!
 
A my z Gliwic - niedaleko Katowic (śląskie):tak: Miasto bardzo przyjemne i stale rozwijające się. Dużo parków i zieleni. Koło Gliwic buduje się właśnie największe w Polsce skrzyżowanie autostrad A4 i A1, a przy tym skrzyżowaniu ma powstać jakieś niesamowitych rozmiarów centrum handlowe (w sensie zbiorowisko tych dużych sklepów typu Ikea i inne)...
Przed ślubem mieszkałam w samym centrum, natomiast po ślubie zamieszkaliśmy z rodzicami męża, niecałe 10 km od centrum na osiedlu domków jednorodzinnych, w koło tylko pola i lasy - takie trochę zad...pie :cool2: Przebudowaliśmy troszkę ich domek tak by były dwa osobne wejścia, dwie kuchnie itd. także mamy swoje gniazdko... A okolica stworzona do spacerów. Na osiedlu jest też przedszkole, więc jak jest ładna pogoda to ze starszym chodzimy na plac zabaw do przedszkola żeby się socjalizował :-)

Baseny na które się z dzidziolkiem można wybrać są 2... ale niestety najpierw musimy się podleczyć, bo nam w domu się mały szpital zrobił (ja, mąż i Tomek troszkę pokasłujemy). Na szczęście Adaś zdrowy :rofl2:
 
Tak większość widzę z południa, to ja z północy:-) Jestem z Kwidzyna miasto pomiędzy Malborkiem a Grudziądzem, Toruniem a Gdańskiem:-). Fajne miasteczko, bardzo mi go brakowało jak siedziałam w Anglii, ładne i sporo zieleni z zamkiem krzyżackim z największą średniowieczną toaletą w Europie:-D Po powrocie zamieszkaliśmy w domku i w końcu mamy dużo zieleni na około.
 
reklama
Ja tez ze slaska i to bardzo blisko katowic czy gliwic :-D i ja niestety tą DTś znam z gorszej strony bo mieszkam przy samej budowie. Rano jak jest cicho to slysze kopakrki i te wszystkie inne roboty.Pol mojej ulicy poszlo do wyburzenia a poł nie.ale ponoc do 2 lat ma tez isc do wyburzenia. przy mojej ulicy budują wiadukt,w3szystko powyburzali i teraz dzieciaki nie maja sie gdzie bawic, na szczescie nie daleko mnie znajuduje sie park w ktorym czetso goscimy.Poza tym teraz Zabrze to chyba najbardziej zakorkowane miasto jakie znam, Zabrze-najwiekszy plac budowy -takie tabloidy wisza teraz w zabrzu.Hmm jesli mialabym cos polecic to na pewno kopalnie Guido ktora mozna odwiedzic,zjechac na dol i zobaczyc jak pracowali gornicy.Jest duzo szlakow turystki przemyslowej. Skanseny,muzea aa no i w zabrzu szykuje sie wydarzenie tzn w Domu Muzyki i Tanca 5grudnia przyjedzie Scorpions. :tak:
Ewa85 - Powiedz mi jak sie Wam teraz zyje bez tramwaji, ja moze nie jezdze za bardzo tramwajami, ale slyszalam ze wszyscy teraz narzekaja, swoja droga to naprawde glupi pomysl bo teraz zeby z zabrza do gliwic sie dostac to trzeba jechac autobusem i stac w kilometrowych korkach:crazy:
 
Do góry