reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze miasto - luźny temat:):)

reklama
Tak to jest jak sie pisze bez zastanowienia i z dzieciakiem na kolanach, taki byk, aż wstyd :baffled::baffled::baffled: Pomorze......
Na poprzedniej stronie udało mi się poprawic, na tej już nie :-)
 
Ostatnia edycja:
willsonka Chodzi Ci o tą Milówkę gdzie Golcowie się wychowali??? Bo właśnie tam byłam rok temu w podróży poślubnej (no nie był to miesiąc miodowy, ale 9 dni miodowe) :rolleyes:
Może fajne, ale na wakacje to w góry jeżdzimy :tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny z Pomorza, to w takim razie za rok nad Bałtykiem się spotkamy to zamki będziemy budowac z piasku z naszymi Maluchami :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kamlotka dokładnie o tą samą Milówkę. Ja jestem pół góralka...mój tato tam się urodził i wychował.
 
willsonka Poznaliśmy tam jednego górala, przyszedł pod hotel Milena, straszny pijaczyna :-D:-D:-D Nawet nagraliśmy go aparatem jak opowiadał jak uczył się skakac na nartach, kupa śmiechu z niego była, strasznie się jąkał, dostał wódke w pokalu i pił taką ciepłą z samochodu bez popitki i bardzo szybko odpadł. :baffled::confused:
 
No mójtata lubi czasem wódkę, ale ja jestem przeciwieństwem:) Zresztą nie mogę z powodu chorej wątroby. Ledwo mi się zregenerowała z marskości i jeszcze muszę łykać tabletki do końca życia.

Ale ogólnie to prawda...górale mają głowy do picia:)
 
Oj a jest ktos poza mną i Justysią z Wielkopolski, hallooo Poznań i okolice :-)
A tak w ogóle to zazdroszczę Wam Pomorzanki, fajnie tak mieć blisko do morza, ehhhh
WŁACHA MY TAKIE DWIE SIEROTKI :-:)-:)-(!!!
Ani z WIELKOPOLSKI ,ani z OPOLSKIEGO:-:)angry:;-)!!!
a TEGO MORZA to wam z całego serca zazdroszcze:tak::tak::tak::tak::tak:!!!!
 
Pewnie, trzymam Was za słowo, bo sama z córcią zamku nie będę budowac :-D:-D A tatusiom damy wiaderka i po wodę niech chodzą do morza :-D:-D:-D:-D:-D Bo tak z suchego to nie bardzo :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry