reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze nocki z naszym potomstwem i wieczorne zasypianie

Gluszku ja własnie opisywalam podobnie cofanie sie w rozwoju ale na wontku o przedszkolach, bo jak Nati była samodzielna tak teraz kosmos.... nic sama i u mnie tez zaczeło sie to pózniej a nie zaraz po urodzeniu, teraz trzeba ja kkarmic, sadzac na toalete, ubierac, itd. normalnie szok.
 
reklama
próbowałam ją sadzać, ale nie dość że się budziła, to jeszcze robiła 3 kropelki siku albo wcale :-( a wczoraj dała sobie założyć pieluchę - i rano była po kolana
 
moja dzis trzeci dzien kupa w gacie, a jak Michal zaczal chodzic to juz jest kaplica. Jest taka smutna jakas, normlanie jak nie ona, zawsze reagowala agresja a teraz ten roździerajacy smutek na jej twarzy. Serce mi peknie zaraz....
Mysle ze widzi ze wszyscy sie jakos tak skupili na Michale i po prostu próbuje na siebie zwrócic uwage. Ja mysle Heksa ze one akceptowały braci jako male dzidzusie, przyzwyczaiły sie do tego, zobaczyły ze to nie jest zadne zagrozenie a teraz musza sie przyzwyczaic ze chłopaki siedza, raczkuja, chodza - ze to juz dzieciaki prawie takie duze jak one same. i moze wtedy im przejdzie.:dry:
 
Głuszku Niewiem pewnie masz racje ale ja myslałam zawsze ze jak jest starsze rodzenstwo to to młodsze szybciej sie rozwija bo chce tak jak ten starszy a nie starszy cofa sie do młodszeg, i sposobem zabawy, zachowania to co mnie bawi u Szymka w jego zachowaniu irytuje jak Natala zaczyna bo ona powinna juz dalej isc a nie cofac sie do zdolnosci 9-miesiecznego bobasa. U nas Szymek wzdłuz mebli tez juz łazi ciekawe kiedy sie puści.
 
Do góry