reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze nocki z naszym potomstwem i wieczorne zasypianie

nasza julcia w ciagu dnia spi ok2 godzin, wieczorem usypia ok 20,30-21 i spi do ok 7-9 rano. okolo polnocy budzila sie z placzem na siku wiec ostatnio tak ok23,45 delikaynie ja budze i siada na nocnik i robi siusiu i spi dalej. Krzys ok19,20 je cyca, kapiel z Julka i ok 20,30 usy[ia i spio do ok 24-2 i cyc. nastepny cyc ok 4-5 i nastepny juz rano ok 7-8
 
reklama
witaj Basiek to swietnie ze mały Krzys taki spokojny i tak ladnie sypia. Co do Julki zazdroszcze tego ze wdzien spi my od kwietnia absolutnie nie ma szansy.... mała chodzi spac o 21(zasypia raczej sama) i wstaje ok 8rano. a Szymek o 22po kapieli spi do ok 2 a potem ok 6 i juz pózniej co 3 godz. my jestesmy na butli niestety.
 
Basiek, ślicznie wyszłaś na zdjęciu w podpisie :)

Mój Olek praktycznie od początku miał tylko jedną przerwę na karmienie w nocy. Później był okres że przesypiał całą noc a teraz z powrotem pobudka o 3-4, ale mi to nie przeszkadza. Wiktor za to śpi bez zastrzeżeń i w dzień i w nocy nic go nie jest w stanie obudzić :)

Olek zasypia o 19:30 - 20. Jak zaśnie za wcześnie (tj 18:30 - 19) to budzi się ok 20 i nie chce spać do 22 :/
 
gratulacje dla Ani :-)
Weronika przeważnie nie śpi już w dzień - wówczas śpi od ok. 20.30 to 7-7.30 rano, ale zdarza jej się przysnąć po południu i wtedy jest problem wieczorem - ja padam a ona "tańczy" ;-)
 
no to u nas jest tak:
marysia spi w dzień około 1-2 h w przedziale między 12 a 15.30 - w zależności od pogody i atrakcji. Wieczór idzie spać między 20-21 a rano wstaje między 7.30 a 8.30.
michał spi od 20-21 do 7-8 w nocy ma dwa scenariusze:
1 scenariusz gorszy jedzenie o- 3, 5, 7.30
2 scenariusz - który uwielbiam - 4.30, 6.30, 8.30

czyli zasadniczo mogę powiedziec że nocki przesypia bo śpi ciurem 6-7 godzin, nad ranem jest gorzej bo nadrabia "niejedzenie"nocne ale jestem już wyspana więc mi to nie przeszkadza. Najgorzej jak ma przypały czasami i budzi się co 1,5-2 h na cyca ale na szczescie zdarzyło mu sie to dopiero parę razy....
W sumie nie jest źle ale fakt faktem ja go dokarmiam mlekiem modyf. i zamierzam po 4 miesiącu zaczać dawać kaszki. Michał jest tak duży ze moje cyce nie wydolą.
 
gluszek super dajesz sobie rade i dzieci fajna maja rutyne,widac w twoich posta spokoj:tak:

brawo dla Ani,super sobie poradzila:-)

basiek twoje pociechy rowniez fajnie rozplanowane maja pore snu:-)

my od miesiac jestemy w rozjazdach i wiekszosc czasu Natalka spala ze mna,Ciekawe jak nam pojdzie samodzielne zasypianie???I czy bedzie w nocy wstawac???Och czeka mnie chyba pracowity tydzien:baffled:
 
Marysia nie chce spać mi w dzień a Michał budzi się dodatkowo na cyca o 24... Kurcze muszę sie jakoś przemęczyć jeszcze ten miesiąc bo na samym mleku to ja się z nim zajadę..... No ale jak on dwa tygodnie temu wazył już 7200 czyli tyle co Marysia jak miala 5 miesięcy to co się dziwić.... W sumie karmi,ę go teraz w nocy o 19.30, 24 (flaszka), 4,6,8 i jestem tym STRASZNIE zmęczona....
 
reklama
Do góry