reklama

Nasze nowo narodzone maluszki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2014' rozpoczęty przez Verita, 28 Listopad 2013.

1. Verita

Verita Fanka BB :)

Nasze nowo narodzone maluszki :-) ich fotki , gratulacje :-D:tak:

2. paola890411

paola890411 Fanka BB :)

Nie wywołujmy wilka z lasu:):):)
    Kurna wchodzę a tu taki temat i aż się przeraziłam, że ktoś już...:-D:-D

3. reklama
  4. Verita

Verita Fanka BB :)

Nie zostalo przedstawione ma głównym wątku to mamy. Ja mam nadzieję do stycznia chociaż :-D

5. agasim

agasim Fanka BB :)

Paola890411, to samo pomyślałam i aż mi ciarki przeszły...;-)
    Nie zawsze jestem w stanie wszystko nadrobić, ale faktycznie doczytałam na ogólnym, że była mowa o takim temacie. W każdym razie kamień z serca, że jeszcze żadnych dzieciaczków tu nie ma

6. Karolina1987W

Karolina1987W Fanka BB :)

super watek:-)
    Zawitam tu nie wczesniej jak w styczniu i to w polowie:-D:-) mam nadzieje:-)

Ostatnia edycja: 10 Grudzień 2013
  7. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

jeżeli chodzi o taki wątek do wklejania zdjęć maluszków to proponuje zrobić wątek zamknięty tu już popis do moderatora grupy. Taka grupa jest zamknięta i tylko moderator może udostępnić wejście osobom z wątku. dzięki temu zdjęcia dzieci nie znajdą się na ogólnym forum i w necie. teraz jak wkleicie zdjęcia to każdy ma do nich dostęp i każdy może je skopiować w grupie zamkniętej tylko członkowie mają dostęp do danego wątku.

8. daria0607

daria0607 Fanka BB :)

to jestem pierwsza Natan urodzil sie 7 stycznia w 34 tygodniu :) ma dlugie sliczne czarne wloski gdyby sie urodzil w terminie to by mial kiteczki robione :) wazy 2500 i ma 42 cm ale jest w klinice na kontorli bo to jednak wczesniak

Załączniki:

9. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

Daria śliczny maluszek Gratuluje!!!! ;-) Dużo Zdrówka dla małego !!!!:tak:

10. reklama
  11. Sylwia9

Sylwia9 Fanka BB :)

Daria gratulacje!!!

12. Magdalena0713

Magdalena0713 Fanka BB :)

Daria - serdeczne gratulacje :-) Natan jest prześliczny i włoski rzeczywiście ma piękne czarniutkie :-) Dużo zdrówka dla Was, niech maluszek zdrowo rośnie :tak::-D

Poleć forum