reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

" Prymitywne serce, nie większe niż ziarenko maku, już zaczyna bić."
1 wrzesnia jak byłam na usg lekarz dlugo sie przygladal i widzial taka kropcie pulsujaca.
:-D
czyli nadzieję mogę mieć
w gabinecie jest nowe usg 3d, może lekarz się czegoś dopatrzy
ale się teraz denerwuję tą wizytą

w 8 tyg miałam już 2 centymetrową fasolkę, nawet zdjęcie dostałam :D
 
reklama
sheeppy, zobaczysz będzie dobrze, nasze organizmy są różne, serduszko może być, ale może go też nie być, wierzę, że los będzie dla Ciebie łaskawy.
 
:-D
czyli nadzieję mogę mieć
w gabinecie jest nowe usg 3d, może lekarz się czegoś dopatrzy
ale się teraz denerwuję tą wizytą

w 8 tyg miałam już 2 centymetrową fasolkę, nawet zdjęcie dostałam :D
rybcia....nie nerwujsja kazda ciaza inna....bedzie ok zobaczysz i potem wszystkie bedziemy sie smialy ze tak bardzo balysmy sie....a pozatym sporo osob doswiadczonych mowilo mi ze dzieciaczki ktore "zrobione" zostaly w sierpniu sa najlepsze i najsilniejsze
 
dzięki za otuchę :D
już niedługo fasolki nam wyrosną i wszystkie będziemy wiedzieć, że jest OK
swoją droga maj to wspaniały miesiąc na urodzenie dzidzi
 
tak tak kochane bedziemy coraz wieksze, :-)

a oto moje maleństwo:
7tydzien, 4dzien
 

Załączniki

  • .jpg
    .jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 237
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej

bylam dzis to moj 7 tydz i 4dzien bylo widac piekna fasolke i pieknie pulsujace serduszko:-)

z martusia bylam w 6tyg i chyba 4 albo 3 dniu i tez bylo widac serduszko:-) i piekna fasolke
 
reklama
Do góry