reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

reklama
Byłam dziś na USG...wedle obliczeń od ostatniej @ minęło 7 tyg i 2 dni I dziś jedyne co było widać to pęcherzyk...bez pulsu...i zarodka...lekarz była zaniepokojony....
Mam następne usg w poniedziałek i się okażę wóz albo przewóz....ciąża wygląda na 6 tygodni i albo jest za wcześnie albo nic z tego....Jest opcja że się odwrócił i schował za pęcherzykiem..jeśli nie będzie go tam w poniedziałek to ......po wszystkim
Boje się
 
Byłam dziś na USG...wedle obliczeń od ostatniej @ minęło 7 tyg i 2 dni I dziś jedyne co było widać to pęcherzyk...bez pulsu...i zarodka...lekarz była zaniepokojony....
Mam następne usg w poniedziałek i się okażę wóz albo przewóz....ciąża wygląda na 6 tygodni i albo jest za wcześnie albo nic z tego....Jest opcja że się odwrócił i schował za pęcherzykiem..jeśli nie będzie go tam w poniedziałek to ......po wszystkim
Boje się

to nie za ciekawie...ale nie martw sie kazda ciaza jest inna.
Ja np bylam na usg w 5tc i bylo widac pecherzyk i i malusi 3 mm zarodek z echem
5 tc i 5 dni nadal tylko zarodek ale wiekszy o 0,4 mm wiekszy ...
tez nie wiem co zastane jak pojde 7 pazdziernika. ale pocieszam sie ze cholernie ale to cholernie swedzi mnie brzuch i cycki szok....
pomocy dajcie cos na to....

BEDZIE DOBRZE KOCHANA. z tego co czytalam na forum to bardzo duzo dziewczyn mialo obawy a wszystko bylo ok. u ciebie tez bedzie
 
czesc dziewczyny
jeste tu nowa chciala bym sie podzielic z wami moimi obawami.
jeste na poczatku ciazy jakis 2-3tydz. lekarz u ktorego bylam robil mi usg byl pecherzyk ale bardzo malenki-ledwo widoczny. lekarz powiedzial ze to za wczesnie na cokolwiek ale dal mi luteine dopochwowo bo mialam przez dwa dni lekkie plamienia, a oprocz tego kazal zazywac folik. boje sie bo prawie caly czas odczuwam bole po bokach brzucha. :no: i nie wiem czy wszystko jest ok a nastepna wizyte mm dopiero za 3 tygodnie
 
uff odetchnelam z ulga wlasnie sie zastanawiam czy nie wziasc no spy tylko ze ten bol jest do zniesienia. bardzo sie boje bo juz raz stracilam swoja fasolke i nie chciala bym znowu tego przejsc:-(
 
uff odetchnelam z ulga wlasnie sie zastanawiam czy nie wziasc no spy tylko ze ten bol jest do zniesienia. bardzo sie boje bo juz raz stracilam swoja fasolke i nie chciala bym znowu tego przejsc:-(
mi lekarz mówił, że no-spa i paracetamol to są w ciaży bezpieczne leki, ale skoro straciłaś już kiedyś fasolkę :( to nie wiem, najlepiej zadzwoń do lekarza i zapytaj, czy mozesz
 
lekarz do ktorego chodze przyjmuje tylko we wtorki i czwartki i tylko w tedy mozna sie do niego dodzwonic:no: reszta tygodnia to modlitwa oby nic zlego nie zaczelo sie dziac
 
reklama
lekarz do ktorego chodze przyjmuje tylko we wtorki i czwartki i tylko w tedy mozna sie do niego dodzwonic:no: reszta tygodnia to modlitwa oby nic zlego nie zaczelo sie dziac
oj.. zmień lekarza jeśli tylko masz możliwość :tak:
czytam ulotkę no-spy to niby nawet we wskazaniach są bóle przy zagrażającym poronieniu, czyli nawet wtedy można ją brać:confused:
 
Do góry