reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam sie i ja:) mi paluszki u rak puchna:( obraczki juz dawno nie nosze bo potem by ,mi ja przecinali...:(
siary brak:( no moze ze 2 krople, na poczatku ciazy mialam wieksze wycieki niz teraz...:(

Ja znowu od 2 dni mam sraczke brzydko mowwiac. bralam zelazo i to od tego. odstawilam zelazo ale jeszcze ciut mam rozwolnienie:( schudlam od razu 2 kg i w sumie mam 10kg do przodu:)
Mam nadzieje ze juz niedlugo zobacze mojego malego bo wszystko co jjem idzie dzieki bogu w niego i tydzien temu mial juz 3200g:)
 
reklama
Poczytałam o tych okładach na piersi, kiedy zimny, a kiedy cieply i wynika z tego że zimny i np z kapusty stosuje się jak jest nawał mleka, ale z piersiami nic sie nie dzieje, a jeżeli chodzi nam o lepszy, szybszy wypływ mleka np podczas zastoju, to wtedy ciepłe okłady, wiec dobrze że sobie rozgrzałam, bo teraz mniej mnie bola, ale pojawił się problem bo od tego masowania mam cały dzień sztywną macicę i to tak na maxa, że nie mogę wogóle chodzić, mam nadzieję ze to mi przejdzie bo nawet oddychać mi ciężko, muszę wytrzymać do następnego wtorku przecież :-)
 
A słyszałyście o tym że poród można przyśpieszyć (wywołać) masując własnie sobie piersi a dokładnie sutki :-)Już mi parę koleżanek o tym powiedziało że w szpitalach położne im tak kazały robic....
 
Mi tak ginka kazała robić, ale się nie mogę przemóc, bo przy każdym dotyku mam wyciek i szkoda mi siary, która będzie przecież dla Małej
 
Mea siary Ci nie zabraknie, ona jest produkowana cały czas podczas ciąży, jedne dziewczyny mają jej dużo, a inne wcale i pojawia sie dopiero przy porodzie, także nie martw się że teraz Ci ona wyleci i dla Malej braknie, nie ma takiej możliwości
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry