reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aj kosinka rozkreca sie juz miesiac i co? dupppaaaa:( Pupui spokojnie bedzie dobrze, jak cie wezmie to w 5 minut bedziesz na porodowce, zobaczysz :) milej nocki kochane dwupaki:)
 
reklama
Kosinka - Tu w UK szpital czeka min 12 dni od terminu i dopiero wywołanie. We wtorek mialam masaż szyjki i tylko czopik zaczął sie odklejac. We wtorek mam znow wizyte u położnej i masaż. Wtedy też dostane podobno skierowanie na indukcje jakos po 2 dniach, czyli pewnie na czwartek, ale to tylko tabletke dowciapna na zmiekczenie szyjki dostane. Jeśli to nic nie ruszy to licze ze w piatek do szpitala i żelik dowciapny na wywołanie i juz mnie może zostawią w szpitalu...

Tak to mniej wiecej tu wyglada, wiec max jeszcze tydzień bede czuła sie jak foka!!!

Już nawet siku zrobic normalnie nie moge. Nic tylko wyc do księżyca!!!
 
Justa, a masz już termin na wywołanie, bo widze że z przeterminowaniem podobnie jesteśmy.
 
No właśnie mi ginka powiedziała tylko tyle ze jak do tygodnia po terminie nie urodze to mam sie zgłosić do szpitala gdzie chce rodzic i oni albo mnie zostawia albo zrobią ktg i puszczą jeszcze do domu...:szok:
 
No czyli wam wywolaja a ja zost ane na samym koncu i bede sama do siebie pisala na forum, bo mam jeszcze niby tydzien wg OM... wrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::-:)-:)-:)-(
 
Papui no właśnie z wiedzą na ten temat jestem w czarnej du..:crazy: Moje przerażenie pogłębia fakt ze nigdy jeszcze nie leżałam w szpitalu i :crazy:jestem zielona co i jak a moja ginka nic mi ni pomogła, boję sie jak mnie potraktują bo nie mam położnej ani nic...
Fasolinko wcale sie nie zdziwię jak nas jeszcze prześcigniesz...:confused2::confused2::confused2:
 
fasolinko ja z OM mam termin na 24go a ostatnio lekarz zauważył że na pierwszym USG termin miałam na 31go!!! Powiedziałam że ja sie nastawiam na 17go i ma mnie nie denerwować. Więc jeszcze jestem troche za Tobą. 20go mam sie zgłosić do szpitala na KTG i badanie jakby nic sie nie ruszyło. A dopiero 26go umówilibyśmy się na wywołanie jakby jeszcze nic sie nie ruszyło.
justa a gdzie Ty będziesz rodzić? Ja położnej też nie mam. A lekarza pytałam kiedy ma dyżury to najbliższy właśnie tego 20go. Więc w inne dni też pozostaje mi zaufać naszej służbie zdrowia:eek:.

A dziewczyny co ja w nocy przeżyłam...Poszłam wziąć prysznic wieczorem, w nocy już w zasadzie, a tam wyleciał mi kawałek czopu zabarwionego krwią..wcześniej był bezbarwny cały czas. Potem zaczęło mnie czyścić i tak mnie kręciło że myślałam że na tym kibelku urodzę. Godzina już 1 chyba Mała śpi i teraz nie wiedziałam co ja w zasadzie mam robić. Budzić B., dzwonić po rodziców?! Stwierdziłam, że chyba najlepiej na skurcze reguralne poczekać..no i co dupa. Kilka skurczy, leciutkich a o 3 całkiem wszystko przeszło:no:. Powiem Wam że mnie już to męczy, jak już sie coś zaczyna to niech sie kończy a nei kolejny fałszywy alarm:confused2:.
 
reklama
Justa - nic sie nie martw. Ja przez całą ciąże badana przez ginekologa nie byłam, a połoznych to poznałam z 5 i każda co innego mówiła. Też nigdy nie byłam w szpitalu, a do tego dochodzi że bede musiała komunikowac sie z tymi koniowałami w jezyku angielskim... (wiem że taki był mój wybór). Ja modle sie tylko żeby trafic na jakaś angielską położna, bo tych ciapatych (czyt. pakistańcow, hindusów), murzynów jest od groma, a autopsji wiem, że na ich wiedze i umiejętności liczyc nie moge... (pracuje w domu starcow jako opiekun i poznałam wiele lekarzy i pielegniarek)

Justa nic sie nie bój.

Fasolinka - no właśnie, gdzie Ty sie tak spieszysz :-) przecież ty wg suwaczka masz jeszcze tydziń czasu... :laugh2: (żartowałam)


Kosinka - faktycznie, nieźle się rozkręca u Ciebie, tylko kurcze niech już sie do końca rozkręci a nie tlko tak straszy...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry