reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

mea-84

Fanka BB :)
Miasto
Wyszków/ Mazowsze
Rozwiązania
0
O matko jak dobrze, że nie tylko ja tak mam. Ja całą sobotę wyłam, że nikt nie zwraca uwagi na moje potrzeby, bo wszyscy zajmują się tylko Małą. Bałam się, ze tylko ja tak mam

reklama

charlotteB

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak jest i musimy się z tym pogodzić: drogie Mamusie, teraz jesteśmy NIEWIDZIALNE..

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
kasieczna Czerwcówczki 2020 157
luna91 Majowe mamusie 2020 25
An1982 Grudniowe mamusie 2019 0
carlas Majowe mamy 2020 78
Megan22 Lutowe mamusie 2020 priv 143

Polecamy

null

null

Nowe wątki