reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Doe, ale byłaś dzielna... Trzymam kciuki. Odpoczywaj i bądź dobrej myśli!
 
reklama
Zapomniałam dodać że doktorek nie odmówił sobie skomentowania mojego zachowania i przy USG dzisiaj powiedział że jestem bardzo niecierpliwa pacjentką :eek:...szlak mnie trafił, pewnie sam ma 3 ślicznych dzieciaków bez "problemów donoszonych", a pacjent w szpitalu to niecierpliwa jednostka bez uczuć :( Nie powiem Wam jak tam traktują dziewczyny po poronieniach bo to tylko przykro się człowiekowi robi!!
 
Doe Słońce trzymaj się kochana i odpoczywaj! :*
Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&& i bądź dobrej myśli <tuli> :*
 
Doe badz dobrej mysli i wiary ze wszystko z Twoja niunia bedzie dobrze. Dostaniesz tabletki , bedziesz duzo odpoczywala i w lipcu urodzisz swoj malutki skarb. Kochana jestem z Toba ...
 
Doe będzie dobrze trzeba w to wierzyć!! Najważniejsze że zarodek tam jest a Ty tylko musisz leżeć i się utrzyma i będzie pięknie!! Co do szpitala to no comment bo chyba powinni ci z miejsca przepisać luteinę skoro masz plamienia a nie straszyć poronieniem!!!
 
reklama
Doe będzie dobrze trzeba w to wierzyć!! Najważniejsze że zarodek tam jest a Ty tylko musisz leżeć i się utrzyma i będzie pięknie!! Co do szpitala to no comment bo chyba powinni ci z miejsca przepisać luteinę skoro masz plamienia a nie straszyć poronieniem!!!

Widzisz skarbie jak traktują pacjentów :no: jeszcze ze szpitala dzwoniłam do dr. Mikołajczyka i dzisiaj mam wizytę. Luteinę powinnam dostać ale nie dostałam:no: Jeszcze Wam dodam że w poniedziałek wieczorem pytam doktorka w szpitalu czy mogę kwas foliowy łykać? Mhyy...czy ja wiem?....no dobrze dzisiaj jeszcze traktujemy że to ciąża ale jutro to zobaczymy...wierzcie mi dobrze że siedziałam, bo chyba bym zemdlała
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry