reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kala, na mdłości staraj się jeść często i małe porcje i picie wody pomaga. Ja też popłakuję sobie czasem, jak mnie coś wzruszy;-) i pamiętaj nie jesteś już sama, masz małe szczęście w sobie:tak:
 
reklama
Witam Was wsztystkie:) Ja mam dzis okropny dzien, chyba najgorszy jak do tej pory... Nic nie robie leze zaly dzien a czuje sie jakbym maraton przebiegla, nic mi nie smakuje, wszystko denerwuje, placze z byle powodu... Nawet to ze mąż wraca z tygodniowej trasy doprowadzilo mnie do łez:( Jakas masakra...

Wczoraj bylam u lekarza panstwowo a tak sobie sprawdzic co powie bo chodzialm do niego w pierwszej ciazy. Wyliczyl mi 8 tydz i 2 dzien niby z usg a wedlug mojego lekarza do ktorego chodze prywatnie i bede chodzila wychodzi 6 tydzien z usg:) Jak to mozliwe to nie wiem... Najlepsze jest to ze obaj podali podobne daty porodu bo jeden na 21.07 a drugi na 22.07? O co w tym chodzi? A i jeszcze ten z nfz zapisal mi DUPHASTON nie wiem po co?
 
Witajcie, ja psychicznie siadam...we środę USG boje się okropnie :( Momentami się śmieję, ale większość czasu bym ryczała...i do tego to leżenie w łóżku mnie dobija. :crazy: Jak ja już bym chciała być pewna ze z Kropkiem wszystko w porządku o niczym innym nie marzę...
 
Nie martw się . pomyśl sobie tak : " o kurdę, w środę usg ale super w końcu zobaczę moje maleństwo " :) ja mam dopiero 15 grudnia też się trochę martwię ale co tam najważniejsze jest mieć super nastawienie , a na pewno tak się stanie :):)
 
Doe przesylam pozytywne fluidy!!!! Trzymaj sie, a najwazniejsze to optymistyczne nastawienie.
 
Najbardziej boje się że zobaczę pusty pęcherzyk :( Okropnie się tego boje...Kochane dziękuje ze wsparcie
 
Doe, trzeba wierzyć, ze będzie dobrze. Musi być:tak::tak: &&&&& za Was:-):-)
 
Hej dziewczyny, mi dokuczają bóle podbrzusza jak przy okresie, wiem że to normalne ale dzisiaj już ich nie mam drugi dzień i zaczynam sie martwić :eek:. Poza tym to ciągłe mdłości, ale nie wymiotuję.:-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy którąś Was również coś boli tzn mnie boli a nawet piecze z prawej stronie wydaje mi się że to poniżej jajowodu. wcześniej to było tylko w nocy a teraz czuję nawet w dzień i im bliżej wieczoru tym gorzej:-( pytam bo się martwię a lekarz mnie nie przyjmie ponieważ w Anglii dopiero interesują się od 10 tygodnia ciąży:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry