reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Doe, współczuję przeżyć. Trzymam mocno kciuki za Twoją fasolkę!!! Lekarza nawet nie skomentuję...
 
reklama
Doe pozdrawiam i wysyłam pozytywną energię!! będzie dobrze i w lipcu wszystkie zostaniemy szczęśliwymi mamami:)
Już to gdzieś pisałam ale tu też napiszę:) Mdłości powoli mijają, co prawda dziwne smaki w ustach nadal mam ale już tragedii nie ma. Oby tak dalej:) Ściskam!!
 
Jeszcze Wam dodam że w poniedziałek wieczorem pytam doktorka w szpitalu czy mogę kwas foliowy łykać? Mhyy...czy ja wiem?....no dobrze dzisiaj jeszcze traktujemy że to ciąża ale jutro to zobaczymy...

To masakra a nie doktor normalnie! A czy to Twój regularny doktor czy jakiś tam pierwszy lepszy ze szpitala? W ogóle może zmień szpital jeśli masz inny blisko?
 
To masakra a nie doktor normalnie! A czy to Twój regularny doktor czy jakiś tam pierwszy lepszy ze szpitala? W ogóle może zmień szpital jeśli masz inny blisko?
Pierwszy lepszy z Biziela...Dziewczyny z Bydgoszczy z daleka od tego szpitala!!!! Jeżeli nie chcecie przeżyć tego koszmaru jaki ja przeżyłam... Za chwile ide na wizyte do doktora Mikołajczyka Rafała, z pewnością zdam Wam szczegółową relacje, ale wspomnę że będę dość późno bo z moją mamcią jeszcze na kontrole do kardiologa na 16...wiec trzymajcie kciuki i BARDZO DZIĘKUJE ZA POZYTYWNE FLUIDY bardzo je czuje i to mnie wzmacnia. Ciesze się ze Was mam kochane :* Buziolki
 
Wróciłam...byłam u Pana Mikołajczyka, człowiek anioł. Spokojny, uśmiechnięty i gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Kazał mi za tydzień przyjechać na USG, zapisał luteinke i Acard, wytłumaczył mi także ze na tym etapie ciąży wszystko się może zdarzyć, ale on ma nadzieje że jak przyjadę za tydzień zobaczymy dzidziucha z bijącym serduchem i tego mi życzy. Mam pilnować łóżko, nic nie robić, nie biegać, nie dźwigać i w sumie nic mi nie wolno więc mam kanikuły ^^ i czekam do 7 grudnia :) Jeszcze raz dziękuje za wsparcie, nie wiecie ile to dla mnie znaczy :happy::happy::happy:
 
Po to jesteśmy żeby się wspierać, bardzo się cieszę, pamiętaj bądź dobrej myśli a zobaczysz że magia istnieje, jak raz straciłam ciąże to od jej początku czułam że będzie coś nie tak i tak sobie wmawiałam i tak się stało, a teraz w tej ciąży powtarzam sobie że będzie git i jak na razie jest git. najważniejsze jest dobre nastawienie i nie zapoinaj o tym . trzymam & ;***
 
:-)Witam, przeczytalam watek od poczatku i postanowilam do was dolaczyc...:)
Doe to jakas masakra z tymi lekarzami ale bedzie dobrze, My kobiety musimy byc silne:)

Waracajac do tematu to ja mam zupelnie inne objawy niz w pierwszej ciazy.

Jakies poranne mdlosci nawet do godz 17:(, zachcianki co chwila inne, oto skrajny przyklad: sledzie w smietanie a potem zelki i znow sledzie... masakra:(
Zimno mi tak ze najlepeij chodzialabym w kurtce w domu, w dzien moglabym spac a w nocy nie ma mowy o szybkim zasnieciu...
W koncu uwierzylam w to ze kazda ciaza jest inna:)
Pozdrawiam serdecznie
 
Doe dobrze, ze teraz trafilas na takiego fajnego lekarza, o tamtym lekarzu ze szpitala juz nie mysl, nie denerwuj sie, nie warto, czasami lekarzami zostaja osoby bez powolania... Teraz odpoczywaj, bierz luteinke a wszystko bedzie dobrze, mysl pozytywnie i duzo sie usmiechaj pamietaj ze dzidzia wyczuwa twoj nastroj :) buziaki
 
reklama
Hej dziwczyny,
mnie to męczą mdłości najgorsze że od godz. 15 gdy jestem w pracy :-(
W domu oczywiście zakaz gotowania bo wszystkie zapachy mi przeszkadzają:D
Oczywiście boli mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać zaraz okresu.
Oczywiście ciągle mi sie chce płakać ale to chyba bardziej przez to że zostałam sama z tym wszystkim.:wściekła/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry