reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
papui- ja też co wizyta to inna twarz. Nikt nawet nie czytał informacji z poprzednich wizyt. Pomiary z USG to była czysta fikcja. Dopiero przy końcówce trafiłam dwa razy na samego ordynatora i wiedziałam, że jestem bezpieczna.
Ale muszę przyznać, że raz "ciapaty" uratował mi życie. Bo jako jedyny miał praktyki w naszej części Europy i wiedział co to luteina i w ogóle. Bo Irlandczycy jak się dowiedzieli, że krwawiłam i zapakowałam sobie luteinę dowcipnie, to myślałam, że padną z wrażenia :-)
 
reklama
kosinka ja będe rodzić tam gdzie najbliżej czyli w Bielsku, tam są tylko 2 szpitale do wyboru, z czego jeden jest taki bardziej polecany i tam zawsze brakuje miejsc i odsyłają do tego drugiego...przy moim szczęściu mnie tez pewnie odeślą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kosinka ja mam wg Om 22 lipca a z usg mialam na 9 lub 14... no i co??? czarna du...pa czop dalej wylatuje zabarwiony na rozowo i bezowo:) boli jak na mega @@@@@@ i wczoraj byly mocne skurcze ale sobie poszly i nie wrocily jak narazie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Justa nie martw sie bedzie ok:) heheh trzeba byc dobrej mysli, urodzimy w 5 minut, bez bolu, zdrowe piekne dzieciatka i juz:) a no i kolek tez nie beda mialy:) hihihi
 
Kurde dziewczyny, poradźcie mi coś. Od jakiejś godziny twardzieje mi brzuch i lekko pobolewa w dolnej części. Twadnienia mam od dawna ale przeważnie bez tych bóli były. Nie wiem co robić, bo B. wraca dopiero ok 18 do domu, a niechce bezsensownej paniki robić. Tylko z drugiej strony boje się, bo to rozwarcie mam spore i nie chciałabym, żeby zbyt szybko poszło. Czop od wczoraj nie odchodzi, wody się nie sączą, tylko te delikatne skurcze, no i nie są zbyt regularne. Kurde a niby z drugim dzieckiem powinno się wiedzieć co i jak:-D. Boję sie bo straszyli, ze to może być bardzo szybki poród, a w domu urodzić bym nei chciała. Ale chyba i tak powinnam poczekać, aż będą regularne skurcze. Tylko w moim wypadku chyba nie ma co na silniejsze czekać.
Sorry, ale poprostu nie wiem co robić:no:
 
Dziewczyny rano miałam trochę śluzu z krwią i od tego czasu mam skurcze ale nie regularne, teraz juz coraz częsciej 10-5-8 min. różnie...tylko ze ten ból da sie wytrzymac i nie wiem czy to juz, takie ściskanie w dole brzucha i krzyżu i brzuch twardnieje(tak na ok. 20-30 sek).....mały rano strasznie szalał a teraz cisza( rusza sie ale mniej)...nie czyści mnie ani nic, przeciwnie, jestem strasznie głodna:eek:
 
Ostatnia edycja:
Justa jak masz watpliwosci i ip niedaleko to lepiej jedz, co ci szkodzi. Jako pierworodka nie mam doswiadczenia, ale jakby zaczelo mnie cos niepokoic to bym jechala. Poza tym jestes po terminie, wiec niech sprawdza co sie dzieje i pomagaja jak trzeba. 3 mam kciuki, zeby to byly te ;-)
 
dziewczyny mam takie pytanko... urodziłam w środe o 23.30, wczoraj wrociłam do domu i dalej sie nie wypróżniłam...po prostu mi sie nie chce, w szpitalu prawie nie jadłam, ale wszyscy mnie strasza ze musze...czopki i lewatywa nic nie dały:-(
Ile wam to zajeło?
 
Justa moze powinnas zglosic sie do lekarza...
powiem ci szczerze zeczopki i lewatywa powinny pomoca jak nie to nie mam pomyslu... lekarz musi ci pomoc
ja robilam pierwsza kkk kilka godz po porodzie i tak codzien azdo dzis rano kiedy pojawilo siezatwardzenie:(:-:)-(
pij duuuzo wody i jedz jablka:) powodzonka
 
reklama
justa ja w piatek rano urodziłam a wyprózniłam sie w poniedziałek rano:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry