reklama

Nasze piękne rosnące brzuszki :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2008' rozpoczęty przez adziamx3, 8 Czerwiec 2007.

1. adziamx3

adziamx3 Zaangażowana w BB

.........no i udało sie chyba, wąteczek jest :):):)
    jako założycielka szybciutko sfotografuje tłuściutki domek mojego maleństwa..do czego i was serdecznie zachęcam:tak:
    Lutóweczki , będziemy mieć piękną pamiątkę :)

2. adziamx3

:zawstydzona/y:prosilabym jeszcze o instrukcje wklejania zdjęć:zawstydzona/y:

3. reklama
  4. martula25

martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

adziamx3, wejdź sobie na nasze forum- czyli Lutóweczki 2007:) i tam jest wątek o tym jak wstawiać zdjęcia, linki itd. :-):tak:

5. adziamx3

no dobrze więc ja zaczne...
    Moj brzuszek z lokatorkiem pod koniec 7 tyg.

6. kasia_2005

kasia_2005 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

adziamx,super brzuszczedk. Domku lokatorka jeszcze nie widać..ale jeszcze trochę i będzie oj będzie :))

7. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

no dobra wstawiam swoj brzuchol. oczywiscie nic jeszcze nie widac a to sadelko to mi jeszcze nie zeszlo z poprzedniej ciazy :)

8. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

sadełko hmm gdzie??:confused:

9. Ania31

Ania31 Mamy lutowe'08

To mój brzusio tak wyglądamy wieczorkami 9tc5d

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

No Aniu u ciebie już coś widać. Ale przy kolejnych ciążąch chyba właśnie brzuszek szybciej jest widoczny. A jaki brzuch miałaś poprzednio?

12. Ania31

Ania31 Mamy lutowe'08

kropecka w 1 ciąży w czwartym miesiacu wygladałam jakbym szła do porodu jestem niska i drobna i do tego bliźniaki takze cud ze donosiłam i urodziłam zdrowe chłopaki
    w 2 ciazy było widac tez brzusio ale mniej podobnie jak teraz wieczorami najwiecej po całym dniu jedzenia :tak::tak:teraz jest identycznie wiec nie ma obaw ze podwójne szczeście mnie czeka chyba ze jedno za drugim i ukryte siedzi :-D:tak::-)

Poleć forum