reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące brzuszki :)))

reklama
Ja wstawiam swój brzuszek, ale nie jest taki bardzo widoczny. :-(
Coś mało tych brzuszków. więcej ekshibicjonizmu :-):-):-):-) dziewczęta
fotki pochodzą z 16 tc
 
sylka, super brzuszek. malutki ale juz cos widac.

ja wstawiam moj. dodam ze jestem zupelnie niezadowolona ze swojego wygladu. w poporzedniej ciazy moj brzuch duzo bardziej mi sie podobal, byla taka pileczka a teraz jakby mi sie rozlewa :/

w poprzedniej ciazy zrobilam sobie takie zestawienie z roznych okresow jak rosl mi brzuszek. tez wam wstawiam, zobaczcie co was wkrotce czeka ;)

ii13w2dja4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kropecka ale fajny brzuszek i super zestawienie!:-) Aż nabrałam ochoty na robienie zdjęć mojego brzuszka!
 
Kropecka zdjęcia fantastyczne,:-D:-D:-D:-D widać jak maleństwo stopniowo rosło. ale zgrabne i jędrne uda zachowałaś do samego końca, moje uznanie, jestem pod wrażeniem:-):-)
Ale dlaczego tak mało tych zdjęć.
dziewczęta czekamy.!!!
 
jak patrze teraz na ten brzuch z konca ciazy to wydaje mi sie ogromny, a pamietam ze jak pojechalam do szpitala i polozyli mnie na oddziale z dziewczynami ktore tez mialy rodzic to ja mialam jeden z najmniejszych brzuchow (wiktor byl za malutki :( )

no wlasnie dziewczyny, wstawiac swoje brzuchy :)
 
Zdjęcia brzuszków super sylka ale jestesz szczuplutka wogóle nie widać że jesteś w ciąży tylko jakbyś dobrze sobie pojadła kropecka ty też masz niewielki brzusio druga ciąża a brzunio malutki.
 
reklama
Do góry