reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące brzuszki :)))

adziamx3

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2007
Postów
75
.........no i udało sie chyba, wąteczek jest :):):)
jako założycielka szybciutko sfotografuje tłuściutki domek mojego maleństwa..do czego i was serdecznie zachęcam:tak:
Lutóweczki , będziemy mieć piękną pamiątkę :)
 
reklama
adziamx3, wejdź sobie na nasze forum- czyli Lutóweczki 2007:) i tam jest wątek o tym jak wstawiać zdjęcia, linki itd. :-):tak:
 
adziamx,super brzuszczedk. Domku lokatorka jeszcze nie widać..ale jeszcze trochę i będzie oj będzie :))
 
no dobra wstawiam swoj brzuchol. oczywiscie nic jeszcze nie widac a to sadelko to mi jeszcze nie zeszlo z poprzedniej ciazy :)

6t2cnt9.jpg
 
No Aniu u ciebie już coś widać. Ale przy kolejnych ciążąch chyba właśnie brzuszek szybciej jest widoczny. A jaki brzuch miałaś poprzednio?
 
reklama
kropecka w 1 ciąży w czwartym miesiacu wygladałam jakbym szła do porodu jestem niska i drobna i do tego bliźniaki takze cud ze donosiłam i urodziłam zdrowe chłopaki
w 2 ciazy było widac tez brzusio ale mniej podobnie jak teraz wieczorami najwiecej po całym dniu jedzenia :tak::tak:teraz jest identycznie wiec nie ma obaw ze podwójne szczeście mnie czeka chyba ze jedno za drugim i ukryte siedzi :-D:tak::-)
 
Do góry