reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Dziewczyny dziekuje, kochane jestescie ale ja widze 22 kg na plusie :)
Izabelinda ale brzunio plaski! Ach milo pomarzyc.. kreska faktycznie oryginalna, taka dobrze zarysowana (ps? ;p)
Cholerka moja niunia juz sie 3 dzien spoznia ;'(((
ps u Was tez takie cycki czarne jak u murzynki?
 
A czy ja mogę wymiary na minusie podać? :))
Wczoraj się ważyłam i z 71 kg w ostatnich dniach ciąży zeszłam do 63 kg :)

Życie od razu nabrało kolorków.... jeszcze tylko nad skórką trzeba popracować, bo pomarszczona strasznie :)

Wrzucam domek już bez Patrysi w środku... ale o cycki nie proście, chociaż ogromne jak nie wiem co, to nie pokażę hehe. To prywatne dojarnie mojej córci hihi.


Iza brzusio juz rewelka..Izunia Ty to smiaklo latem na plaze wyrwiesz jeszcze nie jedengo hihih ) super brzusio naprawde taki malusi juz .....
 
Witam,

w ciąży doszłam do 73kg (łącznie to dało 25kg na plusie), z czego ostatnich 5kg przybyło mi w ostatnim tygodniu przed porodem - miałam potworne problemy z ciśnieniem i puchnięciem przez co wylądowałam w szpitalu.
Aktualnie 8 dni po porodzie zeszłam już do 62,5kg. Jeszcze dużo przede mną, ale cóż lepsze to niż nic :-)
 
2hdb3x3.jpg

to ja :-p

i jeszcze jedno
dqi0wn.jpg
 
reklama
No nareszcie!!! :)) Jest brzusio :)) A jaka ładna nosicielka brzusia :) Zwłaszcza fryzurka fajna... Lucky - służy Ci ta końcówka ciąży, nie ma co. Mam nadzieję, że czujesz się tak dobrze jak wyglądasz?
 
Do góry