reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

im0009045qqcg5.jpg
 
reklama
Silka super brzusio:-) ja jak sie wezme to tez powklejam tylko dajcie mi troche czasu niech sie lepiej poczuje:zawstydzona/y:, bo jak narazie to nie mam sily i ochoty:no:, ale za to chetnie wasze poogladam:-). Obiecuje nadrobic zaleglosci:tak:
 
Silka no ładny brzusio ale ja chyba mam wiekszy haha, tylko podkreślam jestem po jedzeniu, az 2 talerzyki żureczku:) no dobra to mnie nie tłumaczy haha :)

Dziewczyny wogole fajne brzusie macie aj chyba ajkos otyła jestem ahha a tak nie dawno mówiłam że brzuchol mam wklesły haha :)

No dobra to mój brzusio zdjecie świeże bo ma 5 minutek haha :)

24.09.2007r (11 Tydzień,2 dzień)ciązy :)
 
Lady super brzunio :tak::tak::tak::-D:-D:-D I wcale otyła nie jesteś :no: Fajna laska jesteś :-D:-)

No też tak o tych stronach erotycznych pomyślałam :-D:-D:-D Mam nadzieję, że tak nie będzie. Następne zdjęcie wklejam w spodniach :-D:-D:-D:-D:-D

Buźki !!!!
 
Silka,Lady muszę wam powiedzieć że macie super figurki naprawde zgrabne z was laski:-p;-)
i brzuszki też juz zaokraglone ładnie:tak:
może ja też sie postaram i wkleje w końcu teraźniejszy
tylko cholera nieumiem chyba zmniejszać wczesniej mi małzon wstawiał
 
reklama
Izis :)Dzieki za komplement ....lepiej sie postaraj o swoje aktualne, też z chęcią byśmy Cię chciały obczaić i zobaczyc, jak rosnie Twoj domek dla dzidzi :) jak to Silka Ładnie nazwała :)Prawda? :)

Ps : Wiesz Izis? Patrząc na Twoje zdjęcia wstecz z poprzedniej ciąży to Ty ślicznie wyglądałas ja jak miłam taki brzuszek jak Ty to byłam cała napuchnieta buzia jak balon,ramiona pakera jakiegoś, nogi i stopy napuchniete a Ty to jak z obrazka jakyś sobie brzuszek do siebie dokleiła hha :)Super :)
 
Do góry