reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

Wiecie co to ja mam jakies zlote dziecko bo najchetniej sama by juz nie jadla z cyca z odstawieniem wieczornym na korzysc kaszy nie bylo najmniejszego problemu :-D teraz je rano i kolo 16 z cyca ale je bo musi a nie bo chce :-D
 
reklama
u nas odstawienie przeszlo bezbolesnie....chyba....poniewaz odkad mala spi z nami nie budzi sie i tym samym nie ciagnie cyciusia:eek:potem pewnie zaloze watek, jak odzwyczaic spania z rodzicami....:baffled:;-)
 
J wiem że u nas odstawienie nie obejdzie się bez awantur:no: w dzien to jeszcze bez cyca wytrzyma ale jak sie przebudzi w nocy to właśnie tylko usnie przy cycu, noszenie, bujanie , przytulanie nie pomaga a cyc... 5 minut i dziecko śpi:baffled:
 
oj u nas podejrzewqam,że może byc problem z odstawieniem ze wzgledu na noce.... mała w nocy nie toleruje nic poza moim cycem...
 
U nas raczej nie bedzie klopotow z odstawieniem. Mala co jej dam to zje, czy butelke czy cyca (mowie o wieczorach i nockach, bo w ciagu dnia nie chce ani cyca ani butli...). Jakbym chciala ja teraz odstawic to pewnie bez problemu. No i jak bedzie mnie w cyca gryzla to tak bedzie, poki co mam jednego sutka zgryzionego z jednej strony do krwi... :baffled: Nie wiem, czy cos jej sie nie podobalo, czy ja zaswedzialo w czasie jedzenia...
 
Karoo, Kinula nigdy mnie ugryzla, więc może Jagódka tez ci to podaruje nie licząc tego jednego incydentu.
Zreszta jakby mnie ugryzla to miala bym wiekszą motywacje żeby ja odstawić, a tak nic z tego.
 
Mam nadzieje, chociaz gryzla mnie tez bezzebnymi dziaslami i to dosc bolesnie, chociaz dosc dlugo juz jej sie nie zdarzylo... :-)
 
A ja mam dola :-( moje dziecie juz nie chce mojego cycusia :-( Dzisiaj z rana zjadla co prawda, ale nie za duzo, ale w nocy to byla tragedia - obudzila sie i godzine czasu ryja darla, dawalam jej jesc, dalam jej przeciwbolowo ibum, bo myslalam, ze zeby, a w koncu zrobilam jej bule i momentalnie zassala i sie uspokoila :-( Chcialam karmic przez rok, a tu moje dziecko sie na mnie wypina :-(
 
reklama
Karoo podobna dzieci czasami same rezygnuja z cycka i nie ma w tym nic zlego, no moze jedynie emoljonalny szok dla mamy ;-)
u nas z odstawieniem tez bedzie problem, bo choc w nocy nie je to w dzien je stalego pokarmu nadal bardzo malo i dojada cyckiem ...
 
Do góry