reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

dziewczyny wielkie gratulacje, tyle czasu... pieknie.

Ja w sumie lubilam karmic, ale przez Patrykowe alergie karmilam tylko pol roku, i szkoda mi bylo, moze nastepnym razem bedzie lepiej.
 
reklama
smrodek ciągał cyca do 7 miesiaca i sam sie odstawil najpierw w dzien a potem calkiem. straszni mi zal bylo ze juz nie chce, ale z drugiej strony pozniej chyba ciezko odstawic.


wczoraj w nocy ogladalam program o karmieniu byl ok 1, ale pelnia i spac nie moglam. nie uwierzycie baba karmila 2 cory jedna do 5rż a druga do 8!!!!! i dlatego "tylko tak krotko" bo w tym wieku dzieci calkowicie traca zdolnosc ssania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! toc to szok!!!!!!!!! wyobrazacie sobie?
 
wczoraj w nocy ogladalam program o karmieniu byl ok 1, ale pelnia i spac nie moglam. nie uwierzycie baba karmila 2 cory jedna do 5rż a druga do 8!!!!! i dlatego "tylko tak krotko" bo w tym wieku dzieci calkowicie traca zdolnosc ssania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! toc to szok!!!!!!!!! wyobrazacie sobie?
o ja piernicze ja sobie nie wyobrazam :happy2:

moja kolezanka ma corke 8 miesieczna i tylko ja na cycu trzyma tez to dziwne dla mnie no i mala wazy prawie 9 kg :baffled:.
 
ogladalam kiedys ten program...to juz wedlug mnie jest przesada.
ciotka mojego męża karmila pierwsza corke do 4-go roku zycia, a druga (obecnie 3-letnia) do 2-go.
 
A potem cycki po pas, o ile to jeszcze wtedy do cyckow podobne... 8 lat, nie do pomyslenia.
 
Dzisiaj rozpoczelam proces odstawiania Pszczoly od cyca:-( Na pierwszy ogien poszlo karmienie wieczorne. Powiedzialam Pszczole, ze juz tak dlugo ssala cycusie, ze nie produkuja juz tyle mleka, zeby mogla sie najesc i troszke sie zepsuly, a ona na to: "Bateje ziuziły?":-D i kazala mi sie polozyc obok siebie na lozku, przytulila sie mocno i zasnela... A mnie sie ryczec chce okropnie...:-:)no: Mam nadzieje, ze wytrzymam i jak sobie postanowilam, do 2. urodzin ja zupelnie ostawie (no max. do konca sierpnia:-p). Ech...:baffled:
 
reklama
Dominique- Gratuluje Ci kochana tak długiego karmienia!! trzymam mocno kciuki za powodzenie w odstawianiu, Pszczoła to mądra dziewczynka szybko zrozumie o co biega, a Ty kochana niestety musisz sie jakoś pogodzić z tym faktem choć wiem ze to strasznie trudne.Ściskam:-)
 
Do góry