reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

dominique- ja równiez gratuluję!!! i podpisuje się pod tym, co napisała mada- pszczółka jest bardzo mądrą dziewczynka i na pewno szybko pogodzi się z nową rzeczywistością... pewnie tobie będzie trudniej... ale głowa do góry- taka kolej rzeczy:) jeszcze raz ogromne gratulacje!!
 
reklama
I ja dolaczam sie Dominique do gratulacji! :tak: Jestes niesamowita, ze tak dlugo udalo Ci sie karmic Pszczolke piersia :tak: Podziwiam Cie strasznie! A Pszczolka jest juz duza i baaaaardzo madra dziewczynka i na pewno da sobie rade bez maminego cyca :tak:;-):-) Trudniej bedzie z Toba, ale taka jest kolej rzeczy niestety. Dasz rade! Sciskam!
 
dominique i jak dzisiaj? aż mi się smutno zrobiło jak napisałaś o końcu karmienia, ale kochana taka jest kolej rzeczy, dzieci nam dorastają, dasz radę!! a Pszczółka też:tak:
 
:-) i ja tez sie dolanczam, 2 lata to nie lada wyczyn:-) dacie rade , pojdzie szybko i bezbolesnie

ja planuje karmic jeszcze jakies 9 miesiecy, tak jak Zuzu chcialabym karmic stefa przez rok....jak dla mnie to wystarczajaco dlugo.....:tak:.......chociaz moja mama karmila mojego brata przez prawie 3 lata:szok: ja natomiast bylam butelkowym dzieckiem od urodzenia
 
Znajoma mojej kolezanki karmila syna prawie 5 lat :szok:, ale dla mnie to juz przegiecie :no:
Dominique, mam nadzieje, ze juz dzisiaj samopoczucie masz lepsze w zwiazku z odstawianiem Pszczolki od cyca :tak::-)
 
Dzieki Dziewczyny za gratulacje i slowa otuchy:tak: Na razie Pszczola bez problemu zaakceptowala brak karmienia "dobranocnego", wiec za kilka dni pewnie wyeliminuje kolejne z pozostalych 3... Ja mam strasznego dola w zwiazku z odstawieniem:-:)baffled: Zrobilam sobie nawet na pamiatke zdjecie Pszczoly przy cycu z takiej perspektywy, z jakiej ja ja widze(wiem, nienormalna jestem:-p). Ech...:no:
 
Dominique- ani, ani nie jesteś nienormalna, ja nie mam zdjęcia Ami przy cycu i baaaardzo tego żałuje(nie wiem jak to sie stało ze przez rok karmienia nie zrobiłam fotki:-(), to były cudowne chwile, dawaj lepiej zdjęcie i trzymaj się dzielnie kochana:-)
 
dominique pokaż fotkę i pochwal się jak idzie:tak:
ja mam kilka zdjęć z Alką przy cycku, a pierwsze zrobione zaraz po porodzie, jak mi położna już ją dała do karmienia poprosiłam o komórkę i zrobiłam zdjęcie:-):-):-)
 
reklama
Do góry