reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

reklama
witam , ja uzywalam oliwki lub oliwy z oliwek na przemian z balsamami , teraz od jakiegos czasu mam Mustele i jestem bardzo zadowolona , na razie i oby tak zostalo zadnych rozstepow , skorka gladka , chcoc celulit na udach oczywiscie wszechobecny !
a co do piersi to dalej sie leje z obu , wkladki to codziennosc , a piersi nieznacznie urosly moze o numer , ale zciemnialy i pojawily sie widoczne zylki .
 
Tez mialam na samym poczatku Mustele - rzeczywiscie jest super, ale przy mojej zuzywalnosci kosmetykow zbankrutowalabym ;)
Teraz chce kupic Gerbera - podobno tez niezly, albo Ziaje - dziewczyny pisaly na tym watku, ze jest dobra.
 
W koncu nie mozna skory do jednego rodzaju przyzwyczaic, bo kosmetyk nie bedzie dzialac jak nalezy ;) ;) ;) Ja non stop cos innego kupuje, ale rozstepow jak narazie nie mam, wiec bede dalej probowac :)
 
hej!!
o rozstępy w połowie ciąży nie ma się co martwić...
ja nie miałam do 38 tygodnia dwa tyg przed rozwiązaniem skóra zaczęła pękać na brzuchu jak szalona mimo że w ciąży stosowałam i oliwkę dla dzieci,mustelle, i wszelakie balsamy...
nie wiem dlaczego tak jest ale ja miałam dość spory brzusio i większość moich koleżanek tez przed porodem 2 tyg. miało rozstępy....
więć życze aby Wam się chociaz udało nie mieć
jeżeli jednak się pojawią to radzę skorzystac z zabiegów ENDERMOLOGIE (można znaleźć w necie salony kosmetyczne) zmniejszają rozstępy i o 50% i ujędrniaja brzuszek polecam niestety zabieg około 100zł a żeby dało efekt trzeba około 5
:-[
 
Oj, to mi pozostaje sie modlic, zeby juz wiecej rozstepow mi sie nie porobilo, na razie mam brzuch w dolnej czesci popekany lekko, i robie wszystko, zeby sie nie powiekszyly, ale pewnie i tak nic z tego... Po prostu trzeba bedzie przezyc i tyle.
 
Justi (Justyna) pisze:
jeżeli jednak się pojawią to radzę skorzystac z zabiegów ENDERMOLOGIE (można znaleźć w necie salony kosmetyczne) zmniejszają rozstępy i o 50% i ujędrniaja brzuszek polecam niestety zabieg około 100zł a żeby dało efekt trzeba około 5
:-[

no to jak mi się rozstępy pojawią to niestety będą musiały zostać, bo w życiu nie będę miała 500 zł na te zabiegi ::) już nie mówiąc o tym, że nawet jakbym miała to wolałabym je spożytkować w sensowniejszy sposób... no chyba, że wygram milion w środę :D
 
reklama
Do góry