reklama

nasze piersi

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez karolciarybak, 12 Październik 2010.

1. karolciarybak

karolciarybak Początkująca w BB

Drogie Mamy, czy w tym nawale obowiązków pamiętacie o swoim biuście? Czy badacie się regularnie? Same czy u lekarza?

Jakoś ostatnio męczy mnie ten temat, niby wiem, że powinnam, ale jakoś się boję czy potrafię sama się zbadać.

Uczyłyście się same czy u kogoś?

Karolina

2. alusia_ko

alusia_ko Początkująca w BB

Hej Karolina, ja badam się regularnie co miesiąc. Powód? Moja mama chorowała na raka piersi.
    Na poczatku takie samobadanie było stresujące, ale teraz to już nawyk- zdrowy na dodatek :-)

Też miałam opory, jeśli chodzi o technikę samobadania, ale skorzystałam z pomocy znajomej położonej, a potem z warsztatów na Wielkim Marszu Życia Avonu. Polecam!
    Można też wykonać bezpłatne badania, można nauczyć się jak samodzielnie zbadać piersi i jeszcze super bawić ;-) Atmosfera jest rewelacyjna! W tym roku też idę.

Sprawdź tutaj i skuś się: AVON Polska | Facebook

Idea jest szczytna, warto ją wspierać.

Alusia

3. reklama
  4. Lupoline

Lupoline Zaciekawiona BB

Moim zdaniem każda kobieta,bez względu na to czy jest w ciąży,nie powinna zapominac o prawidłowej pielęgnacji swojego biustu oraz regularnych badaniach. W końcu poniekąd jest on wizytówką każdej kobiety,prawda?

Poleć forum