reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PIERSZE DZIECIĄTKO o - PRZYSZŁE MAMY z OLKUSZA i okolic !!!

Dołączył(a)
9 Luty 2011
Postów
10
witam

postanowiłam załozyc ten temat poniewaz są różne tematy a Olkusz jest dośc małym miastem gdzie napewno obecnie jak ja są kobietki w ciazy, które spodziewają sie swojego pierwszego dziecka....a fora obejmują tematy ludzi z roznych rejonów lub dfuzych miast.

obecnie zaczynam 14 tc, jestem juz spokojniejsz niz na początku ciazy bo bałam sie o tą małą kruszynkę. ... obecnie jestem juz po badaniach prenatalnych wszystko jest w najlepszym porządku wiec i moje samopoczucie się znacznie poprawiło... a do tego mineły nieprzyjemne objawy 1 trymestru.

czy są tu przyszłe mamy ? miło będzie pogadac :)
 
reklama
hey kama,

tamten temat juz istnieje od jakiegos czasu, poza tym są tam młode mamy które mają juz swoje dzieci, urodziły kilka mies temu albo własnie przygotowuja sie do porodu i są w zaawansoanej ciazy

a moj temat dotyczy pierworódek, przyszłych mam, które czekają na swoje piersze dzieciatko.

jesli któras z was natrafi na ten temat zapraszam, do pogadania....:-)
 
witam dollka
owszem istnieje już podobny temat na olkusz i okolice ale zapraszamy na pewno jakoś się dogadamy lub na szpital olkusz porodówka też jest tutaj całkiem sympatycznie jest kilka przyszłych mamusiek które spodziewają się pierwszego dzieciaczka i ciągle ktoś do nas dołącza zapraszam
 
Ostatnia edycja:
Ja również zapraszam cię na watek Olkusz i Okolice. Sama rodziłam po raz pierwszy i wiele się od dziewczyn dowiedziałam. Właściwie troszkę cię nie rozumiem:/ To że urodziłam niedawno albo niektóre z nas są w zaawansowanej ciąży to już nie możemy ci w niczym pomóc?? W takim razie zapisz się do danego miesiąca - na kiedy masz termin?? Jesteś Lipcówką??
 
Do góry