reklama

NASZE PIERSZE DZIECIĄTKO o - PRZYSZŁE MAMY z OLKUSZA i okolic !!!

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez dolllka, 11 Luty 2011.

1. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam

postanowiłam załozyc ten temat poniewaz są różne tematy a Olkusz jest dośc małym miastem gdzie napewno obecnie jak ja są kobietki w ciazy, które spodziewają sie swojego pierwszego dziecka....a fora obejmują tematy ludzi z roznych rejonów lub dfuzych miast.

obecnie zaczynam 14 tc, jestem juz spokojniejsz niz na początku ciazy bo bałam sie o tą małą kruszynkę. ... obecnie jestem juz po badaniach prenatalnych wszystko jest w najlepszym porządku wiec i moje samopoczucie się znacznie poprawiło... a do tego mineły nieprzyjemne objawy 1 trymestru.

czy są tu przyszłe mamy ? miło będzie pogadac :)

2. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hey kama,

tamten temat juz istnieje od jakiegos czasu, poza tym są tam młode mamy które mają juz swoje dzieci, urodziły kilka mies temu albo własnie przygotowuja sie do porodu i są w zaawansoanej ciazy

a moj temat dotyczy pierworódek, przyszłych mam, które czekają na swoje piersze dzieciatko.

jesli któras z was natrafi na ten temat zapraszam, do pogadania....:-)

5. monisia84

monisia84 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam dollka
    owszem istnieje już podobny temat na olkusz i okolice ale zapraszamy na pewno jakoś się dogadamy lub na szpital olkusz porodówka też jest tutaj całkiem sympatycznie jest kilka przyszłych mamusiek które spodziewają się pierwszego dzieciaczka i ciągle ktoś do nas dołącza zapraszam

Ostatnia edycja: 11 Luty 2011
  6. mika85

mika85 podwójna mama ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja również zapraszam cię na watek Olkusz i Okolice. Sama rodziłam po raz pierwszy i wiele się od dziewczyn dowiedziałam. Właściwie troszkę cię nie rozumiem:/ To że urodziłam niedawno albo niektóre z nas są w zaawansowanej ciąży to już nie możemy ci w niczym pomóc?? W takim razie zapisz się do danego miesiąca - na kiedy masz termin?? Jesteś Lipcówką??

Poleć forum