reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

dokładnie tak jak Joluś piszę , chociaż ja przez miesiąc robiłam tylko skalpel i nie znudziło mi się :-p indywidualna sprawa ale na yt jest tego tyle że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie :))
 
reklama
Futrzaczku ja z Chodakowską też zaczynałam od skalpela ale dzień w dzień dla mnie nuda...dlatego robie sobie zmianki:):) Pochwal Ty się wyniczkami Matusi po miesiącu ćwiczeń:)
 
Jak ja bym tak chciała chociaż dla samopoczucia. Myślę tylko jak i kiedy to zrobić. Czy codziennie jak Maję położę? Ale czasem mi się przyśnie i potem taka nietomna jestem. Może rano? E tam, rano wolę się wyspać, pozatym i tak włosy robie i makeup, to tyle czasu mi zejdzie, a teraz jeszcze minut dodaję na przygotowanie auta tj rozgrzanie i drapanie jak trzeba. I widzicie? Już sie negatywnie nastawiam, że czasu nie znajdę. Na szczęście książki przeczytane to troszku czasu więcej się znajdzie.
 
Matusia- na samym skalpelku 5-6razy w tyg przez miesiąc po 3cm z talii i brzucha , 2 w biodrach i po 1 cm piersi , uda i łydki. Przekonałam się sama że jak się chce to się da ! systematyczność - drogą do sukcesu :))) teraz się nie mierzyłam ale podejrzewam że ok 1cm tylko spadło , ale powolutku powolutku i cel będzie osiągnięty :))

edit: z czasem mam lepiej bo nie pracuję , nie wiem kochana musisz pomyśleć kiedy Ci będzie najlepiej :))
 
Ech Futrzaczku ale łydek i ud to ja nie mierzyłam:/ guła ze mnie :(

Matusia
no właśnie u nas z czasem lepiej, Ty musisz jakoś obadać w którym momencie Ci najłatwiej. Przed pracą nie radzę bo się spocisz to i prysznic musisz doliczyć do czasu przygotowań.
 
Do góry