reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

Ja prawie od razu wrocilam do swojej wagi sprzed ciazy. Zostal mi taki flaczek na brzuszku. Jak na razie mam zero motywacji zeby cos z tym zrobic.
Biust mi urosl, mam nadzieje, ze jak skoncze karmic to wroci do poprzedniego rozmiaru, bo teraz to normalnie masakra. Piers wieksza od glowki dziecka poki co ;-)
 
reklama
no tak ten biust to masakra.Jeszcze bluzki do karmienia go podkreślają, więc efekt jest iście bawarski:-D blee
 
mi zostało na +6 kg ale mam nadzieje że to jakos zgubie!!!!rozstepów na szczescie brak,ale fałdka na brzuchu jest:(no i nie mieszcze sie jeszcze w swoje spodnie sprzed ciazy:(
 
U mnie juz 2 na plusie. brzuch jest niestety. Dziewczyny po cesarce zakladacie juz spodnie z przed ciazy? bo ja w ciazowych chodze narazie niewiem czy blizna nie bedzie mi przeszkadzac w zwyklych biodrowkach, no i boje sie ze nie zmieszcze sie jeszcze:(
 
karolq ja chodzę w jednych ciążowych, bo mają extra nisko stan, wyglądają pożal się boże, bo już zmechacone ,pozaciągane i wiszą strasznie.Ha ha jak matka polka normalnie:-D a poza tym jak jest ciepło chodzę w sukienkach sprzed ciąży bo ponownie mam szew,więc muszę "wietrzyć";-) a tak to boję się na razie inne spodnie zalożyć żeby się znów nie rozpaprało.Na szczęście latem chodzę głównie w sukienkach.
 
a tu ja po ciązy... oczywiscie te czerwone rozstępy sa nowe, te blade jeszxcze po Vi
a z drugiego boku mm ich wiecej:sorry:
mimo ze waga mis padla i juz widac normalną figurę , to nie da sie niezauwazyć tej zwisającej skóry :-p
oczwiście w spodniach trochę bardziej zwisa.. ale i tu widać że "odstaje"
DSCF5985.jpg
 
Kamcia no własnie, wypuść powietrze;-) bo się udusisz dziewczyno.Chociaż z drugiej strony to masz czym oddychać:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
:no:nie wciagam... ja taki mam:tak:
kiedyś na listopadówkach mi się dziewczyny pytały czy cwiczyłam mięśnie brzucha bo taki mam brzuch

ja mam tak od zawsze :tak:
 
Do góry