reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

No to i ja się zważyłam i szok. Jestem na zero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huraaaaaa ................
Co prawda brzusio luźny ale spokojnie i z tym sobie poradzimy. Jutro lecę po krem ujędrniający. Kto ma jakiś sprawdzony ???
 
reklama
Tasiaczku ty to potrafisz pocieszyć człowieka:(Widzę,że wszystkie dobijają do swojej wagi to co tylko ja będę walczyć z kilogramami i sadełkiem:(
 
jolek nie martw się, ja czuję ,że mi mimo braku kg zostanie ten wypukły brzuszek.
Kremy ujedrniające to pic na wodę,bo to wszystko działa w obrębie naskórka i nie przenika do skóry właściwej, gdzie są uszkodzone włókna kolagenowe.Na szczęście jak tylko zejdzie mi ostatni strupek na szwie ,bedę mogła chodzić na basen.Ale z ćwiczeniami nadal ostrożnie i zakaz do połowy czerwca.
Dobrze, że istnieją tuniki, zawsze to mniej widać:)
 
co by tu nie mówić, majowe mamusie są piękne :D szybko dochodzimy do formy :) ja tez nie narzekam , po porodzie dopiero trzeci dzień, ale ptaszki ćwierkają, że powinno być dobrze :D
 
Jaipur o brzuch to ja się nie martwię, gorzej u mnie z dupskiem i udami:(
 
ja na wage jeszcze nie wchodzę, poczekam, aż macica mi sie troszkę bardziej obkurczy. ale kochane zrzucimy co trzeba i to szybko, a maluszki nam w tym pomogą :D

wow futrzaczku! 10 kg to dużo! :)
 
reklama
Do góry