reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Ja kupiłam peg perego duette, juz mam go w domu. Poki co wydaje sie super, jest duży jezeli chodzi o szerokosc siedzisk, wydaje sie byc wygodny, ale prawdziwy test bedzie juz z dzieciaczkami
 
reklama
Cześć mamuśki :)

Jestem mamą niespełna 9 miesiecznej córeczki i zarazem w 17tc z drugim dzieciątkiem :)
Rozgladamy się z mężem za wózkiem dla obojga brzdąców - blizniaczym.
I stad pisze do Was o opinie i pomoc ... jak narazie naszym faworytem jest ABC Desing zoom !! Szalenie mi sie podoba !! Czytałam troche o nim i jest bardzo duzo pozytywnych opini na jego temat.
Macie jakies doswiadczenia?
I jeszcze pytanie czy ewentualnie jest ktoś z Was kto ma w planach sprzedac taki wózek - aobo znacie kogos kto go uzytkuje i ma takie plany - kupno nowego to niezly wydatego dlatego szukam okazji na uzywke ;)
 
Nataliaxp co do zooma to u mnie sprawuje sie bardzo dobrze. Jestem z niego naprawde zadowolona, jest bardzo stabilny, zwrotny, ma mozliwosc wpinania spacerowek/gondoli/fotelikow samochodowych w dowolnym kierunku. Dzieciaki maja wiele miejsca i duzy kosz pod siedziskami przydaje sie bardzo na zakupy. Stelaz sklada sie latwo i do niewielkich rozmiarow. Moge ci go spokojnie polecic :)
 
Jola ja uwielbiam te spiworki co ty masz w paski.One sa super bo nawet 3 latek sie w nie miesci.Ja mialam taki popielaty,tkany jak z welny.Szkoda ze juz ich nie ma,musialam go sprzedac bo teraz musze kupic dwa identyczne.Ale dopiero na jesien.Ja kupuje na stronie www.PUPABAG.com
 
Nutella ... dzięki za odpowiedz ... jestem na niego zdecydowana ... teraz tylko albo znalesc okazje do kupna porzadnej uzywki albo kupno nowego :) Zobaczymy jak sie uda :)
 
:-) świat jest jedna mały - kurcze nie pamiętam jak ja tam byłam zalogowana, Kasia coś tam, ale pisałam ci o zoomie na watku o wózkach bliźniaczych. Kupiłaś już wózeczek, udało się coś znaleźć??
 
reklama
Hmmm to musiało byc niedawno bo ja od jakis 4 tyg zainteresowalam sie zoomem ;-)

Mamy jeszcze troszke czasu wiec narazie sie popdytuje no a jak znajdzie sie jakas okazja na kupno uzywki to pewnie skorzystamy :-)
 
Do góry