reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Jolu - a była by możliwośc jak by dziewczyny iws, anulka czy onna chciały u ciebie zamówić tego joggera żebym ja również się dołączyła?
 
onna już dołączyła do zadowolonych uzykowniczek :) przepraszam,ale ciągle nie mam czasu więcej napisać...
 
iws - jeszcze nie :) Ale może chętnie dołączy. A Jola to nieługo powinna prowizję od transakcji pobierać :)
 
Jolu - a była by możliwośc jak by dziewczyny iws, anulka czy onna chciały u ciebie zamówić tego joggera żebym ja również się dołączyła?

onna już dołączyła do zadowolonych uzykowniczek :) przepraszam,ale ciągle nie mam czasu więcej napisać...

iws - jeszcze nie :) Ale może chętnie dołączy. A Jola to nieługo powinna prowizję od transakcji pobierać :)


Zoska..no zoabczymy co da sie zrobic..;-):-)

Onna...no ja czekam cierpliwie na fotki...ciekawa jestem jak wyglada wozeczke z tym belly bar'em..:tak:

Iws...ojjj moze jakis interesik sie rozkreci...;-):-):-D
A apropo...moja kolezanka ma dzieci rok po rok i chciala tez joggera...mialm jej zamowic najpierw ale jak napisalas ze ten przedstawiciel napisal Ci ze maja byc niedlugo w Polsce to stwierdzila ze poczeka.....napisala do nich a on odpisal jej ze nie zamierzaja na razie sprowadzac blizniaczych joggerow do Polski...:sorry:
No i tym sposobem wyslalam juz 3 joggerka do Polski...:tak:
 
Jola - to jakcyś wariaci są! A ja tez tak podświadomie czekałam, że może jak będą to człowiek nie będzie glowy zawracał tylko kupi w Polsce! Szkoda słów!

To co prawda wycinek wypowiedzi, ale najistotniejszy:
"Wózki bliźniacze Baby Jogger dostępne będą od kwietnia 2011- informacje importera."
 
Ostatnia edycja:
No ja to juz sama nie wiem...albo oni sami nie wiedza...:sorry:
Fajnie by bylo zeby w koncu je zaczeli sprowadzac bo to bardzo fajne wozki i na pewno by sie super sprzedawaly...nie tylko dla blizniakow ale wlasnie dla rodzenstwa w roznym wieku...
 
reklama
Do góry