reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Zakup Freestyle Twins odradziła mi koleżanka- raz, że pękła im rama po niecałym roku, a dwa, że ponoć sposób zamontowania tapicerki w spacerówce uniemożliwia ściągnięcie jej do prania. Mam pytanie odnośnie DORJAN DANNY SPORT? polecacie ten wózek? bo biję się z myślami, który wózek wybrać. Myślę jeszcze o JEDO FYN DUO
 
reklama
Dziewczyny, poszukuję wózka dla bliźniaków (od noworodka) na tereny wiejsko-leśne, czyli wertepy:) zastanawiam się pomiędzy Easywalker duo a TFK Twinner. Starszą córkę woziłam w emmaljundze i super się sprawdziła. Jak sądzicie, który z wymienionych wózków sprawdzi się lepiej (np. ma lepszą amortyzację)?
 
Ja mam tfk i jestem zachwycona. Wprawdzie w lesie jeszcze nie testowany ale z zaspami snieznymi radzi sobie swietnie. Duze pompowane kola daja rade. Tez bralam pod uwage te dwa wozki i pani w sklepie powiedziała ze różnicy prawie nie ma ale easywalker wycofuje sie z pl bo jest drogi i ciezko będzie niedlugo coś do niego dokupic jak sie zepsuje. Ja tfk polecam a tez dlugo dumalam nad wozkiem.
 
A któraś z Was ma doświadczenia z Bugaboo Donkey Twin? Jest masakrycznie wprost drogi, ale mamy okazję kupić używany razem z fotelikami samochodowymi i isofixami za cenę mniej więcej taką, jak nowy TFK Twinner Twist Duo z nowymi fotelikami i isofixami. Zastanawiam się co lepiej, mętlik w głowie...
 
Szukam uzywanego, niedrogiego wozka blizniaczego 2w1 czyli gondola plus spacerowka, jeden obok drugiego najlepiej z woj.mazowieckiego.
 
Witam, ja po raz pierwszy ;) We wrześniu zostaniemy rodzicami bliźniaków ale juz teraz rozglądamy się za wózkiem. I tu morze pytań ;)

Czy któraś z Was ma albo spotkała się z wózkiem Tako City Move Duo??? Zwrócił moją uwagę jedynie przeglądając internet więc potrzebuje rad praktycznych. Czy łatwo się składa? Nie wydaje się za długi (gondole są duże co jest + dla dzieci, do prowadzenia może być - )?? Jak się go prowadzi ( z opisu wynika że ma pompowane koła i amortyzacje więc chyba + )??? Czy nie jest za ciężki??

Mam też pytanie do Mam mających BJ city select. Miałam okazję go zobaczyć na żywo- wrażenie super, wygląda na zwinny. Tylko zostaje wygoda dzieci. Jak w praktyce wygląda przenoszenie gondol? Czy dzieci nie zsuwaja sie na główkę? Gondole mają uszy z boku zamiast uchwytu w budzie. Do jakiego wieku sprawdza się wielkościowo?? Gondole i siedziska są zmniejszone i zastanawiam się zastanawiam jak dużo z Was musiało szybko zrezygnować z gondol? Czy dzieci nie za bardzo się będą kopać gdy przy spacerówkach są zwrócone ku siebie???
 
Dziewczyny,

a czy znacie ten wózek Peg Perego Book for Two
Link do: ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2016 - sklep internetowy: PEG PEREGO BOOK FOR TWO 2016 podwójny wózek spacerowy

Jak byłam w sklepie, to babka mówiła, że nadaje się od urodzenia, bo można wsunąć w siedziska miękkie gondolki. Poza tym można zamontować na nim przy pomocy adapterów 2 foteliki-nosidełka (tej samej firmy co wózek). Niby wydaje się fajny ale tak jakoś do końca do mnie nie mówi, dlatego szukam opinii na jego temat.

Jestem chyba zakochana w Baby Jogger City Mini Double :D
 
Larwka, baby jogger bardzo dobra firma. My akurat mamy wózek baby jogger city select, ale jest boski. Gondole miałam jeden obok drugiego, ale niestety u mnie się to nie sprawdziło, dlatego wózek spacerowy postanowiłam kupić jeden za drugim i jest super!
 
darunia, a nie boisz się, że potem ten wózek będzie dla Ciebie za ciężki przy podbijaniu? bo jak byłam w Bobowózkach, to pani wrzuciła do wózka takie obciążniki niby dzieciaczki o wadze chyba 5 i 9 kg i powiem szczerze, że miałabym problem żeby to podbić pod krawężnik.
 
reklama
Do góry