reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Witam,Nie wiem czy mogę tu polecić wózki..... proponuję zapoznać się z naszą ofertą wózków bliźniaczych - wózek wielofunkcyjny Ovo Twin firmy Brevi. Wózek jest dostępny na zamówienie, z gwarancją door2door przez 24 miesiące.
Wózeczek posiada opcje z gondolami, spacerówkami oraz z montażem fotelików samochodowych.
ofertę / katalog z naszymi produktami można pobrać ze strony www.brevipolska.pl
pozdrawiam,
iza D.
 
reklama
Witam,
czy używał ktoś wózka podwójnego rok po roku TFK twinnet twist duo? Mamy zamiar taki zakupić, jednak pojawia sie problem z windą: wejście do winy ma szerokość 74,5cm, a wózek ma 74cm. Pytanie czy ryzykować zakup?
 
Cześć! Potrzebuję pomocy. Już w głowie mi się kręci od tych wózków... w kwietniu urodzę trzecią pociechę. Między średnią a młodszą będzie 1,5roku różnicy. Ale potrzebuję coś co ma duże siedziska i da się zamontować miękką gondolkę. Do radzicie coś¿? Mam na oku Graco stadium duo w cenie 250zl używka. Ale może coś innego?

Dodam że Niunia średnią ma 10 miesięcy a ma już za sobą 10kg...
 
Ja nastawilam sie na wozek abc desigm zoom , ale z tego co wiem to nie ma mozliwosci "obok siebie". Jest pelna kombinacja ustawien, ale to wozek typu "tramwaj".



 
To teraz ja się wypowiem. Mam miesieczne córki. Wożę je w mountain buggy duet. W Google są artykuły na jego temat. To wózek obok siebie, szeroki na 64 cm. Dla nas najlepszy.
 
I gondolki mają obok siebie, a nie jedna nad drugą, bo choć taki wózek jest szerszy, to lepiej się nim steruje :)
 
Hej dołączam i ja z pytaniem. A co sądzicie o wózku baby activ twinny? Ja chce wozek jeden za drugim. I w tym jest fajna opcja przerobienia go na pojedynczy. Nie ukrywam, ze cena gra tu dużą rolę. Macie z nim jakies doświadczenia?

0d1ykw7i53yn3vjh.png
 
Baby active miałam kupić, ale jak zobaczyłam go na żywo, to zrezygnowałam. Spacerówki jak dla lalek a nie dzieci. Ja mam dla córek z różnica 20 miesięcy bebetto 42 sport. Teraz starsza córka ma 4 lata, a ja nie raz mam tyle zakupów albo jedziemy gdzieś same dalej, czy na długi spacer i się sprawdza. Drobna 4 latka siedzi w nim wygodnie. Jak się lekko skulila to w wieku 3 lat w tamtym roku jak w nocy wracaliśmy w wakacje z działek mogła się spokojnie przespać.
 
reklama
Do góry