reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

cisza tutaj. Potrzeba mi rady w kwestii wózka :)
zastanawiamy się nad tfk i bugaboo donkey (jak skłaniam się ku bugaboo, tylko cena). Macie? Polecacie?
 
reklama
cisza tutaj. Potrzeba mi rady w kwestii wózka :)
zastanawiamy się nad tfk i bugaboo donkey (jak skłaniam się ku bugaboo, tylko cena). Macie? Polecacie?

Odkładając wygląd i cenę na bok...
TFK przede wszystkim ma siedziska rozkładane na płasko i mają podnoszny podnóżek, w Bugaboo dzieci nie tylko mają siedziska kubełkowe, ale nawet nie mają regulowanych podnóżków. W TFK po wpięciu fotelików nadal nie mamy więcej niż 74 cm w przejściu, dzięki temu, że foteliki wpięte są "po przekątnej". W Bugaboo foteliki są wpięte bok siebie, co daje nam sporo powyżej 80 cm szerokości wózka z wpiętymi fotelikami.
 
Jeśli Twoje pytanie jest nadal aktualne, to pojutrze powinnam mieć ten wózek w domu i dam zdjęcia jak wygląda w realu.
Hej, jak się sprawuje wózek? Dobrze amortyzuje? Dzieciaki mają wystarczająco miejsca? Ja się przymierzam do cały czas do wymiany obecnego wózka, są w nim spacerówki, ale bardzo ciasne, chciałabym coś przestronniejszego. Daj znać czy jesteś zadowolona ze swojego :)
 
Hej, jak się sprawuje wózek? Dobrze amortyzuje? Dzieciaki mają wystarczająco miejsca? Ja się przymierzam do cały czas do wymiany obecnego wózka, są w nim spacerówki, ale bardzo ciasne, chciałabym coś przestronniejszego. Daj znać czy jesteś zadowolona ze swojego :)
Ja polecam BJCM panny po 17kg i nadal.daje sie go prowadzić nie to.co inne spacerówki [emoji6] dzieci. Maja sporo.miejsca i nawer czasem śpią w wózku
 
Hej, jak się sprawuje wózek? Dobrze amortyzuje? Dzieciaki mają wystarczająco miejsca? Ja się przymierzam do cały czas do wymiany obecnego wózka, są w nim spacerówki, ale bardzo ciasne, chciałabym coś przestronniejszego. Daj znać czy jesteś zadowolona ze swojego :)
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyny mają sporo miejsca, jak na wózek bliźniaczy, prowadzi się go lekko, bo sam wózek jest lekki, poprzednia spacerówka ważyła przeszło 20kg. A amortyzacja jest jak w każdym innym wózku, ile dzieci mam tyle wózków przerobiłam, razy dwa, i w każdym na wertepach telepało, pod wysoki krawężnik trzeba unieść przód. Plusem są dwa pojemne kosze, duże budy które zasłonią słonce, osłonią przed wiatrem, dadzą dziecku w spokoju się wyspać, bo osłaniają przed ciekawskimi oczyma. Nie wiem jak to jest ze zdjęciami tego wózka w sklepach, ale ja dostałam model, który ma budę z zamkiem, dzięki czemu rozkłada się ona bardziej, w żadnej ofercie tego na zdjęciu nie ma, nawet w tej gdzie kupiłam wózek, za na prawdę niewielkie pieniądze.

Pozwolę się wypowiedzieć na temat baby jogger, no brzydszego wózka dla bliźniąt nie widziałam (poza tymi jeden za drugim), ma nieregulowany podnóżek, a podstawkę trzeba dokupić osobno, do tego niemało kosztuje. Z tego co zauważyłam, to nie ma też pałąka z przodu. I jeszcze oparcie ma opuszczane zdaje się na pasach, mega nietrafiony pomysł dla mnie. Ale co mama to inna opinia i tak na prawdę trzeba wybierać tak aby nam pasowało i dzieciom a nie innym :)

Fota mojego wózia z paniami :)
DSCF1818.jpg

I co najważniejsze, pasy w easy go spełniają swoją funkcje, środkowy pasek, ten między nóżkami nie jest na zgięciu podnóżka z siedziskiem, ale jest na środku siedziska i dziecko nie zjeżdża i tak dalej, a boczne pasy na na pasie a nie poniżej bioder.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.
Nie naleze do waszego wątku ale chcialam sie was doradzic odnoscie wozka. Otóż potrzebuje podwójny wozek dla corek. Jedna ma 19, a druga 2 miesiace. Chciałbym wozek zeby choc jedna część rozkladala sie do pozycji lezacej, a pozniej zeby sie sprawowala przez jakiś czas. Co mozecie mi doradzic?
 
Do góry