reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Hej dziewczyny.
Nie naleze do waszego wątku ale chcialam sie was doradzic odnoscie wozka. Otóż potrzebuje podwójny wozek dla corek. Jedna ma 19, a druga 2 miesiace. Chciałbym wozek zeby choc jedna część rozkladala sie do pozycji lezacej, a pozniej zeby sie sprawowala przez jakiś czas. Co mozecie mi doradzic?
A o jakim myślisz? Bardziej jeden za drugim czy obok siebie? Pytanie też jaki teren czy zamierzasz robić zakupy z dziećmi na spacerze. Jak czesto bedziesz go składać i wkładać do auta. Czy vedziesz musiała nosić po schodach czy masz winde lub wlasny dom...
 
reklama
A o jakim myślisz? Bardziej jeden za drugim czy obok siebie? Pytanie też jaki teren czy zamierzasz robić zakupy z dziećmi na spacerze. Jak czesto bedziesz go składać i wkładać do auta. Czy vedziesz musiała nosić po schodach czy masz winde lub wlasny dom...
Potrzebuję go na wies. Wolalabym jeden pbok drugiego. Do samochodu bedzie wkladany bardzo rzadko. I mieszkam w domi więc winda nie wchodzi w gre[emoji846]
 
Potrzebuję go na wies. Wolalabym jeden pbok drugiego. Do samochodu bedzie wkladany bardzo rzadko. I mieszkam w domi więc winda nie wchodzi w gre[emoji846]
Zależy od budżetu jeszcze z tańszych dobrze sie prowadza doriany ale to dize i ciężkie wózki maja za to niezła amortyzacje i popowane koła co przy lesnym tereniw jest fajne..
Super jest TKF ale cena już mniej. Ja mam baby jogerra ale to bardziej miejski wózek.
Szukaj czegoś na dużych kołach. Bumble indie (czy jak to sie pisze) jest fajny.
 
Fajne są też Szwedzkie wózki carena sa 4 i 3 kołowe super na teren, ale w Polsce mało dostępne. Ja używałam takiego będąc zagranicą i był super na teren duże koła sporo.miejsca dla dzieci... jedyna jego wada ze ciężko jak czołg ale jak nie trzeba nosić to super...
received_2114812208735125.jpeg
 
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyny mają sporo miejsca, jak na wózek bliźniaczy, prowadzi się go lekko, bo sam wózek jest lekki, poprzednia spacerówka ważyła przeszło 20kg. A amortyzacja jest jak w każdym innym wózku, ile dzieci mam tyle wózków przerobiłam, razy dwa, i w każdym na wertepach telepało, pod wysoki krawężnik trzeba unieść przód. Plusem są dwa pojemne kosze, duże budy które zasłonią słonce, osłonią przed wiatrem, dadzą dziecku w spokoju się wyspać, bo osłaniają przed ciekawskimi oczyma. Nie wiem jak to jest ze zdjęciami tego wózka w sklepach, ale ja dostałam model, który ma budę z zamkiem, dzięki czemu rozkłada się ona bardziej, w żadnej ofercie tego na zdjęciu nie ma, nawet w tej gdzie kupiłam wózek, za na prawdę niewielkie pieniądze.

Pozwolę się wypowiedzieć na temat baby jogger, no brzydszego wózka dla bliźniąt nie widziałam (poza tymi jeden za drugim), ma nieregulowany podnóżek, a podstawkę trzeba dokupić osobno, do tego niemało kosztuje. Z tego co zauważyłam, to nie ma też pałąka z przodu. I jeszcze oparcie ma opuszczane zdaje się na pasach, mega nietrafiony pomysł dla mnie. Ale co mama to inna opinia i tak na prawdę trzeba wybierać tak aby nam pasowało i dzieciom a nie innym :)

Fota mojego wózia z paniami :)
Zobacz załącznik 959952

I co najważniejsze, pasy w easy go spełniają swoją funkcje, środkowy pasek, ten między nóżkami nie jest na zgięciu podnóżka z siedziskiem, ale jest na środku siedziska i dziecko nie zjeżdża i tak dalej, a boczne pasy na na pasie a nie poniżej bioder.
dzięki za wyczerpujący opis.
Ja właśnie myślałam nad baby joggerem jeden obok drugiego, ale miałam sporo wątpliwości i chyba utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jednak nie byłby to najlepszy wybór.
 
reklama
Do góry