reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Chłopaki mają już 1,5 roku, nasz wysłużony 2w1 wózek polskiej produkcji jest zdezelowany. Szukamy pożądanej, może być masywna spacerówki, koniecznie dzieci obok siebie a nie za sobą i jeszcze żeby się rozkładała do pozycji leżącej bo chłopaki usypiają w wózku, dzięki z góry
Może chcesz baby joggera? Będę sprzedawać lada chwila. Moje panny jeszcse teraz sie mieszcza nawet do spania a ubranka na 110nosza
 
reklama
A ja jestem zakochana w Valco Baby Snap Trend duo 😍😍 oglądałam tyle recenzji, że nie mogę się doczekać aż będziemy testować 😊😊😊 Może któraś z was ma??
 
A ma ktoś dla bliźniaków coś takiego jak POD BABY JOGGER, to jest jako wózek i przyczepka rowerowa dla 2 dzieci. My rowerów nie mamy, ale właśnie cos takiego szukam dla swoich bliźniaków. Tylko ten wózek/przyczepka to jakaś versja z 2013 i już tego nigdzie kupic nie można, a przyznam że o cos takiego mi chodziło, ma ktoś coś podobnego?
 
A ma ktoś dla bliźniaków coś takiego jak POD BABY JOGGER, to jest jako wózek i przyczepka rowerowa dla 2 dzieci. My rowerów nie mamy, ale właśnie cos takiego szukam dla swoich bliźniaków. Tylko ten wózek/przyczepka to jakaś versja z 2013 i już tego nigdzie kupic nie można, a przyznam że o cos takiego mi chodziło, ma ktoś coś podobnego?
90% przyczepek rowerowych ma dodatkowo przednie koło do zamontowania i masz wtedy wózek... poszukaj w przyczepkach.
 
Piwrwsze lepsze z olxZobacz załącznik 1066586
Screenshot_20200110-144651_OLXpl.jpeg
 
Dziewczyny obniżyłam cenę za tfk. Aktualnie komplet 1700. Zależy mi już na szybkiej sprzedaży. A wózek jest naprawdę rewelacyjny.
 
Dziewczyny co prawda nie spodziewam się bliźniąt ale mam już synka i teraz czekamy na drugiego maluszka, różnica wieku będzie 25 miesięcy. Szukam wózka obok siebie, żeby mieścił się między kasami w sklepach i drzwiach. Czy możecie coś polecić? Zastanawiałam się nad Mountain Buggy ale trochę ta mała gondola mnie nie przekonuje. Myślę też nad jakimś TFK ale nie wiem czy różnią się twinner twist duo i tfk twin adventure. Fajnie jakby wózek miał koła pompowane albo żelowe i była jakaś amortyzacja.
 
reklama
Dziewczyny co prawda nie spodziewam się bliźniąt ale mam już synka i teraz czekamy na drugiego maluszka, różnica wieku będzie 25 miesięcy. Szukam wózka obok siebie, żeby mieścił się między kasami w sklepach i drzwiach. Czy możecie coś polecić? Zastanawiałam się nad Mountain Buggy ale trochę ta mała gondola mnie nie przekonuje. Myślę też nad jakimś TFK ale nie wiem czy różnią się twinner twist duo i tfk twin adventure. Fajnie jakby wózek miał koła pompowane albo żelowe i była jakaś amortyzacja.
Bugaboo Donkey 2 Duo. Same plusy. Minus to cena. Można jednak kupić z drugiej ręki, a mimo to otrzymać wózek bez widocznych oznak zużycia.
 
Do góry