reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
A ja jestem zakochana w Valco Baby Snap Trend duo 😍😍 oglądałam tyle recenzji, że nie mogę się doczekać aż będziemy testować 😊😊😊 Może któraś z was ma??
My też chcemy kupić ale Valco Snap Duo Sport on jest o 2cm szerszy od Trenda i nie ma regulowanej rączki ale w przeciwieństwie do Trendu ma pompowane koła i na tym nam zależy ale niestety żaden z Valco Duo nie posiada amortyzacji.
 
Hej, szukam opini na temat siedzeń spacerowych kubełkowych. Zdania są podzielone na różnych stronach o wózkach ale chciałbym znać opinie użytkowniczek. Czy szkodzą dziecku w jakiś sposób na kręgosłup, czy naprawdę mają tak mało miejsca w środu? Chciałam kupić Valco Snap Duo Sport ale w żadnym z valco nie można ustawić spacerówki tyłem do kierunku jazdy i zastanawiam się na Bugaboo Donkey. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Mam pytanie do mam, które posiadają wózek Bugaboo Donkey Twin. Jakie foteliki samochodowe miałyście do tego wózka z podwójnym adapterrm?
 
reklama
Do góry