reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Na pewno to jest świetna rada, żeby pójść zobaczyć, tak zrobię. Ale tak jak koleżanka na dole pisze, trochę słabo, że jedno jest za drugim. Ja mam fizia na punkcie równości między rodzeństwem, więc będę szukać takich obok siebie :)
Też tak mam.. Może to głupie, ale uważam, że to z tyłu jakieś takie poszkodowane..
To co widziałam wtedy na mieście było na prawde przykre.. To drugie dziecko siedziało na wysokości kosza na zakupy i zaglądało, a matka wpychała je tam spowrotem chyba, żeby nie wypadło czy coś. 😳
 
reklama
No a ja np nie znoszę pociągiem jeździć tyłem do kierunku jazdy i nie chciałabym aby moje dziecko tak jeździło w wózku 🙈
Tak jak mówisz.. Kto co woli, ale dla mnie zdecydowanie jedno obok drugiego 😊
Jedyny plus wózka jedno za drugim, że może w niektórych miejscach łatwiej nim przejechać i to tyle 😁
Nie jest to złośliwe, ale nie woziłaś starszaka nigdy przodem do siebie?
 
Też tak mam.. Może to głupie, ale uważam, że to z tyłu jakieś takie poszkodowane..
To co widziałam wtedy na mieście było na prawde przykre.. To drugie dziecko siedziało na wysokości kosza ja zakupy i zaglądało, a matka wpychała je tam spowrotem chyba, żeby nie wypadło czy coś. 😳
Ja dlatego nie wzięłam dostawki. Bo dziecko w koszu. Ale uwierzcie. U mnie tak nie wygląda. Dziecko z przodu jest nisko, to z tyłu wysoko. Co do równości to akurat dla mnie nie jest to żadna dyskryminacja, że jedno jedzie z tyłu. Zawsze będzie trzeba dokonać wyboru. Równie dobrze można na to patrzeć w ten sposób, że to z lewej poszkodowane. Kwestia spojrzenia na daną sprawę 🙂
 
Ja dlatego nie wzięłam dostawki. Bo dziecko w koszu. Ale uwierzcie. U mnie tak nie wygląda. Dziecko z przodu jest nisko, to z tyłu wysoko. Co do równości to akurat dla mnie nie jest to żadna dyskryminacja, że jedno jedzie z tyłu. Zawsze będzie trzeba dokonać wyboru. Równie dobrze można na to patrzeć w ten sposób, że to z lewej poszkodowane. Kwestia spojrzenia na daną sprawę 🙂
Trochę to porównanie lewa prawa takie bez sensu 🙈 Może gdyby wózek miał okno z prawej strony to to z lewej było by poszkodowane. 🙃
 
No dzięki, teraz mi dopiero namieszałyście :D
Bez względu na to co dla kogo dobre, uwierz mi jedź i się kilkoma przejedź. To sporo daje. A najlepiej jakbyś dwóje dzieci wsadziła. Bo to też się inaczej prowadzi. Niestety, ale wózek podwójny czy obok czy jedno za drugim jest cięższy w obsłudze. Bo sąm wózek więcej waży i ma więcej wkładu 😉
 
Tu niby jedno wyżej drugie niżej, ale moja córcia jest dość niska i na chwilę obecną widziałaby oparcie rodzeństwa, a nie to co dzieje się przed nią.
Tak jak było wspomniane.. Co kto woli i lubi.. Ja uważam, że to mega urocze jak maluszki siedzą obok siebie 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20210618_111048_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210618_111048_com.android.chrome.jpg
    198,5 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry