reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
a on nie jest ciezki bo ma chyba z 20kg jak nie wiecej, oszaleje z tymi wozkami musimy sie na cos zdecydowac ale may potworny metlik i nie wiem a chce miec wybrany a jak urodze i wrocimy to bysmy zamowili sobie, bo potem nie bedzie na to czasu wcale..
 
hej Dziewczyny,która z was miała fotke wklejona wózka iCandy z wpiętymi fotelikami maxi cosi?bo nie moge tego wpisu znaleźc...:-(
 
a on nie jest ciezki bo ma chyba z 20kg jak nie wiecej, oszaleje z tymi wozkami musimy sie na cos zdecydowac ale may potworny metlik i nie wiem a chce miec wybrany a jak urodze i wrocimy to bysmy zamowili sobie, bo potem nie bedzie na to czasu wcale..

wybór wozka nie zalezy tylko od jego wygladu, czy nam sie podoba czy nie ale gownie od tego gdzie mieszkasz (blok/dom), które pietro,czy jest winda, czy jest podjazd do wozków czy masz gdzie go trzymac itp
 
wiec dziewczyny jakie wozki polecacie bo ja nie moge sie na nic zdecydowac urodze na jesien dopiero bo myslalam o samej spacerowce ale przeciez bedziemy wychodzic na dworek co nie?!!
Agnieszko ja żadnej marki wózka Ci nie polecę, bo po prostu nie mam porównania. Ja w zimie nie wychodziłam codziennie na spacery, była fatalna pogoda, a małe miały niekończący się katar. Nam wystarczyły foteliki samochodowe wpinane w stelaż wózka - wygodne dla dzieci i cieplutkie (w końcu to styropian). Potem rozkładałam spacerówkę na płasko i dzięki temu uniknęłam zakupu gondolek. Gdybym jeszcze raz miała wybierać wózek na zimę - wybrałabym takie samo rozwiązanie.
wybór wozka nie zalezy tylko od jego wygladu, czy nam sie podoba czy nie ale gownie od tego gdzie mieszkasz (blok/dom), które pietro,czy jest winda, czy jest podjazd do wozków czy masz gdzie go trzymac itp
Dokładnie! Wyląd to drugorzędna sprawa. Najważniejsze, żeby znać swoje potrzeby. I jak się tak przemyśli to wszystko, to okaże się, że wybór zawęża się tylko do kilku konkretnych modeli. U mnie właśnie tak było - wybierałam tylko między dwoma wózkami, które spełniały moje wymagania...
 
Mikado może i jest ciężki ale na szczęście mieszkam w parterowym domu więc nie będę go musiała dźwigać, poza tym jest tani. Spider implast ma podobną wagę, z resztą większość kręci się wokół 20 kg, a słyszałam od tych doświadczonych, że i tak trzeba potem kupić parasolkę i tak bo z takich to szybko wyrastają, ja wybrałam taki i już. Auto planujemy zmienić na kombi i koniecznie coś 5d, bo oboje jexdzimy 3d a to dopiero niewygoda, więc większy nacisk z kasą kladziemy teraz na ten cel.
 
hej wszytskim!! bura tez tak chyba w koncu zrobimy co do tych fotelikow-nosidelek i juz bo jak an jesien to pogoda rozna bedzie a kase sie wyda a moze gleboki sie nie przyda a kupimy sobie spacerowke jakas fajna wygodna by miala regulacje oparc i bedzie tak chyba najlepiej,dzieki za rady.Jeszcze kolezanka mi radzila by moze jak cos to w jedna gondole na troche i tez by moze ok bylo a jak wieksze to juz nie ale to tez mi sie wydaje z tym sposobem roznie bo jedna to ciasno by bylo a tez nie wiadomo jaka waga bedzie ich po urodzeniu.
 
a ja odwrotnie - nie wyobrażam sobie nie mieć gondolek. Po pierwsze dzieciom jest bardzo wygodnie, po drugie teraz w lecie chłodniej, ale i w zimie były osłonięte od wiatru. Ponadto moje 2kg dzieci tonęły w fotelikach samochodowych i miałam wrażenie że jest im bardzo niewygodnie. Ja mam ABC Zooma i gondolki po 6 m-cach mam zamiar sprzedać. Akurat w tym wózku fajne jest to że można się ich pozbyć.

No i dla mnie obowiązkowo fotelik samochodowy musi być wpinany w stelaż. Gdybym miała w rękach nosić dzieciaki to chybabym się załamała. Wszędzie bierzemy wózek i tylko klik foteliki i jedziemy. Duża ulga dla zmęczonych rąk.
 

Załączniki

  • P1030316.jpg
    P1030316.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 151
  • P1030318.JPG
    P1030318.JPG
    66,2 KB · Wyświetleń: 135
reklama
i powiedz mi bo sie zastanawiam,nie jest klaustrofobiczny ten wózek?kupowałas go jako spacerówke+ adapter i dodatkowe siedzisko?wydaje mi sie ze wtedy robi sie tam strasznie ciasno..moge spytac ile za niego dałas?bo bede kogos prosic teraz o przywiezienie mi albo baby jogger city select,ktory jest prawie taki sam jak candy ale wydaje sie ciut wiekszy,przynajmniej wizualnie:),albo czegos podobnego..
dzięki za info i pozdrawiam
 
Do góry