reklama

nasze podwójne wózki

Temat na forum 'Dzieci rok po roku' rozpoczęty przez atol, 18 Kwiecień 2007.

1. atol

atol Fanka BB :)

dziewczyny piszcie jakie wozki macie, jakie plusy, minusy, jakie chcialybyscie miec itepe

2. Grubelek

Grubelek mamy lipcowe'07

Ja moge napisac jaki bym chciała...:-) Napewno typu tandem, raczej wersja miejska czyli co do kół nie mam wymagań, mogą być małe i kolor raczej jakis żywy nie granat itp... Wiadomo tylne siedzonko rozkładane na płasko... sama nie wiem na co jeszcze zwrócic uwage... :confused:

3. reklama
  4. atol

5. atol

kupiony u innego allegrowicza, plusy minusy jutro napisze, dzis lece oglada prison break

6. mamaoli

mamaoli Gość

atol bardzo mi sie podoba:tak: kurcze fajnie by było miec powójny wózek ale chyba damy rade bez niego, mamy kawałek podwórka przed domem i jakos specjalnie spacerów długich z dzieciakami nie bedzie, a szkoda:-(
    no chyba, ze trafi sie jakaś okazjia:confused:

7. tynka

tynka Gość

Atol ty już kładziesz mała w wózku?:szok:a ja ciągle wkładam dodatkowo fotelik samochodowy............cholerka muszę spróbować tez tak wyjść:tak:

8. Grubelek

Grubelek mamy lipcowe'07

Atol wózeczek fajny... podoba mi sie ten pomarańczowy... no i czekam na szczegóły :-)

9. sugarspunsister

sugarspunsister matka polka superstar

no ja sie zastanawiam czy lepszy taki jedno za drugim czy dwa obok siebie :confused:

10. reklama
  11. tynka

tynka Gość

no ja właśnie mam jeden za drugim z przyczyn praktycznych........winda schody autobus........ ale wolalabym ten obok siebie:tak:

12. skup.alicja

skup.alicja totalnie uzalezniona...

Ja tez mam Graco tylko granatowy.
    Z tego samego typu tylko drozszy o ponad 1000 zl jest pegperego.
    U nas odpada pomysl kolo siebie, bo Nika wydlubalaby oczy Kubie... Oczywiscie z ciekawosci...

Poleć forum